Sportradar допоможе виявляти договірні матчі в азіатському футболі

Рейтинг Букмекерів

Азіатська конфедерація футболу (AFC) оголосила про продовження партнерської угоди з компанією Sportradar, провідним постачальником контентних онлайн-даних для букмекерського бізнесу. Новий договір, як декларується, спрямований у тому числі на посилення боротьби з договірними матчами в Азії.

В рамках партнерства щорічно будуть моніторитися більше 4500 матчів

В рамках партнерства щорічно будуть моніторитися більше 4500 матчів

Sportradar продовжить надавати допомогу AFC в передачі статистики та проведенні аналізу матчів провідних чемпіонатів країн-учасниць конфедерації. Також партнерство передбачає обмін інформацією про підозрілі ігри, повідомляє SBC News.

Нова угода охопить понад 4500 матчів щорічно, а статистика буде оброблятися унікальною системою моніторингу, яка є передовим продуктом Sportradar. Системою також будуть контролюватися матчі в рамках великих континентальних і регіональних турнірів.

Президент AFC шейх Салман бін Ібрахім аль Халіфа заявив, що цілісність футболу є наріжним каменем захисту спорту для майбутніх поколінь. «Ми хочемо зробити все можливе, щоб захистити футбол в кожній азіатській країні і показати приклад всьому світу. Sportradar є цінним партнером у досягненні цієї мети», – резюмував він.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?