Спонсор Еліни Світоліної: букмекери погрожували українській тенісистці в Росії

Рейтинг Букмекерів

Спонсор української тенісистки Еліни Світоліної Юрій Сапронов заявив, що вона отримувала погрози від букмекерів перед півфінальним матчем з росіянкою Світланою Кузнєцовою на Кубку Кремля, в якому друга здобула перемогу з рахунком 6:1, 6:7, 6:4.

uy-kn

Еліні Світоліній писали загрози напередодні матчу зі Світланою Кузнєцовою

«Букмекери усі рівні. Проте російські рівніше всіх. Світ ставок нині глибоко увійшов в спортивне життя. Люди ставлять скрізь і на все. Програючи, часто зганяють злість на об’єкт ставки – спортсмена. У соцмережах це легко. І, слава Богу, без фізичних наслідків», – написав пан Сапронов на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що в Росії, за словами багатьох гравців, «придумали і застосовують ноу-хау». «Намагаються забезпечити надійність ставки, виносячи мозок гравцеві до гри. Ніде більше такого не відбувається», – підкреслив пан Сапронов.

Він вважає, що ті, хто хотів перемоги Світлани Кузнєцової, завадив Еліні Світоліній. «На грі це мало позначилося. Еліна грала добре. Але дрібниць не буває. Не хочеться називати факт погроз причиною поразки. Та й сам турнір тут ні при чому. Проте осад залишився», – завершив він.

Як заявила сама Світоліна, напередодні матчу їй писали загрози в соцмережах. «Є люди, які займаються ставками. Я не знаю детально з цього приводу. Але, якщо чесно, вчора ввечері це було занадто. У мене, звичайно, є людина, яка цим займається, але вона просто не встигав це все видаляти», – розповіла тенісистка.

Зазначимо, що 22 жовтня Світлана Кузнєцова стала переможцем турніру «ВТБ Кубок Кремля», здолавши у фінальному матчі австралійку Дар’ю Гаврилову з рахунком 6:2, 6:1.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?