Спонсор Armenian Gaming Forum – компанія Endorphina

Рейтинг Букмекерів

Наймасштабніший професійний захід, присвячений гральному бізнесу, – Armenian Gaming Forum, який відбудеться 19-го та 20-го листопада 2015-го року в Єревані, – отримав спонсора стрічок. Ним стала чеська компанія Endorphina, яка динамічно розвивається. Команда компанії прилетить спеціально на форум у Вірменії.

Гральний форум відбудеться 19-го та 20-го листопада 2015-го року

Гральний форум відбудеться 19-го та 20-го листопада 2015-го року

Інформація про компанію:

Endorphina – провідний чеський В2В-постачальник програмного забезпечення для онлайн гемблінга. Запорукою успіху HD-ігор від Endorphina є привабливий контент високої якості в поєднанні з яскравим дизайном і різноманітними як класичними, так і інноваційними тематиками, який до того ж добре запам’ятовується . В арсеналі компанії – 33 гри, але нові відеослоти випускаються регулярно.

Ознайомитися з переліком учасників та спонсорів, програмою заходу, а також придбати квиток ви можете прямо зараз на сайті http://armeniangamingforum.am.

На Гральному форумі Вірменія, який відбудеться  вже зовсім скоро в Єревані, ви зможете особисто поспілкуватися з представниками компанії Endorphina, обговорити тенденції та перспективи розвитку грального бізнесу в країні і навіть домовитися про подальшу бізнес-співпрацю.

Нагадаємо, перший Armenian Gaming Forum відбудеться 19-го та 20-го листопада 2015-го року в Єревані.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?