Співак Example інвестував у нову соцмережу Want MyBet

Рейтинг Букмекерів

Відбувся запуск нової соціальної мережі для шанувальників футбольного беттингу. Британський ресурс WantMyBet покликаний допомогти гравцям знаходити найпопулярніші і цікаві поради для ставок з усього світу, повідомляє SBC News.

Социальная сеть объединит профессионалов и любителей

Соціальна мережа об’єднує професіоналів і любителів

Керівництво WantMyBet сподівається, що нова соціальна мережа дозволить користувачам легко взаємодіяти між собою – в тому числі любителям і професійним гемблерам. Платформа розрахована на всіх гравців, незалежно від їхнього досвіду в ставках на футбол.

Користувачі соцмережі матимуть можливість стежити за порадами інших гравців, публікувати власні ставки і синхронізувати свої аккаунти з рахунками в букмекерських конторах.

Слід зазначити, що одним з інвесторів нового ресурсу став співак Елліот Гліві, більш відомий як Example. «Як тільки я почув про WantMyBet, одразу вирішив взяти участь у проекті. Я великий шанувальник стартапів і люблю те, що роблять ці хлопці. Ця платформа справді унікальна. Я футбольний фанат, тому з великим задоволенням реєструюся на сайті та стежитиму за порадами за ставками на матчі у вихідні», – повідомив артист.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?