Спікер «Парі-Матч» спростував чутки про блокування розрахункового рахунку компанії

Олександр Веселов

В останні дні в деяких ЗМІ з’явилася інформація, що у зв’язку з блокуванням українською владою розрахункових рахунків компанії «Парі-Матч» операційна діяльність букмекера опинилася під загрозою.

Вадим Місюра: «Парі-Матч» виконує свої зобов'язання

Вадим Місюра: «Парі-Матч» виконує свої зобов’язання

«Рейтинг Букмекерів» зв’язався з директором зі зв’язків з громадськістю ТОВ «Парі-Матч» Вадимом Місюрою. Останній спростував вищезазначені відомості, назвавши їх недостовірними. За його словами, розрахунковий рахунок компанії функціонує і не заблокований. Також пан Місюра назвав хибними чутки про те, що у зв’язку з недавніми скандальними подіями навколо компанії під загрозою опинилося фінансування української Прем’єр-ліги. Нагадаємо, перед стартом поточного сезону «Парі-Матч» уклав з елітним футбольним дивізіоном країни титульний спонсорський контракт на два роки.

«Співпрацю між сторонами не припинено, договір діє. ТОВ «Парі-Матч» завжди виконує взяті на себе зобов’язання» – сказав спікер компанії, підтвердивши, що перерахування фінансових коштів Прем’єр-лізі згідно спонсорської угоди відбуватиметься чітко в рамках досягнутих домовленостей.

Також представник «Парі-Матч» вкрай дипломатично відповів на питання про те, чи знизився градус напруженості між компанією та українськими силовими структурами, представники яких останнім часом, за твердженнями букмекера, почали цілеспрямоване переслідування ТОВ «Парі-Матч».

«В умовах суперечливості українського законодавства постійно виникають різноманітні непорозуміння між правоохоронними органами та представниками бізнесу. ТОВ «Парі-Матч» не є винятком, – сказав пан Місюра. – Тому компанія позитивно ставиться до ініціативи Міністерства фінансів України, яке опублікувало проект закону «Про азартні ігри в Україні», що покликаний врегулювати сферу грального бізнесу».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?