Спікер Betting Trends Forum 2016 Марія Лепщікова: букмекерству потрібна законодавча стабільність

Рейтинг Букмекерів

17-го березня в Москві відбудеться гральна конференція Betting Trends Forum 2016. Одним із спікерів заходу стала юрист з 12-річним стажем в сфері гемблінг-бізнесу Марія Лепщікова.

Марія Лепщікова: бізнесу хочеться планувати на довгу перспективу

Марія Лепщікова: бізнесу хочеться планувати на довгу перспективу

Новий учасник форуму Марія Лепщікова, що представляє юридичну компанію «Правовая линия», захищає інтереси букмекерів в арбітражних судах та судах загальної юрисдикції всіх рівнів, в тому числі у Верховному суді.

У недавньому інтерв’ю організаторам Betting Trends Forum – компанії Smile-Expo – вона поділилася своєю думкою щодо доручення Володимира Путіна про розробку проекту закону, згідно з яким букмекерські компанії зобов’яжуть ділитися доходами з державою.

«Обговорювана ініціатива могла б дозволити букмекерам заробити там, де зараз це зробити неможливо. Іншими словами, букмекери зможуть розраховувати на додатковий (по відношенню до наявних можливостей) дохід. Цілком резонно, що частину цього додаткового доходу букмекери повинні будуть віддати. Але це не означає віддати частину того доходу, який є зараз», – повідомила експерт.

Також досвідчений юрист розповіла, чи допоможе це нововведення російському спорту, і вказала на головні недоліки чинного законодавства в сфері азартних ігор.

«Сумніваюся, що це стане носити доленосний характер, але користь буде для обох сторін. Букмекери, отримавши додаткову можливість для заробітку, збільшать число робочих місць, а спорт знайде додаткові гроші. Але навряд чи це будуть значні суми для спортивних бюджетів».

«Заважає те, що норми постійно змінюються, немає законодавчої стабільності. Часом істотні для букмекерського бізнесу зміни законодавства приймаються по два рази за календарний рік. Не встигне ринок адаптуватися і переварити нові зміни, як вже приймаються нові. Нестабільність і постійне очікування нових змін збивають і не дають планувати на довгу перспективу», – резюмувала юрист.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт