Смертельно хворий фанат «Лестера» в разі чемпіонства команди може виграти $45 тисяч

Олександр Веселов

Щонайменше одна з історій про казкові ставки, розвиток яким надав неймовірний виступ «Лестера» в цьому розіграші АПЛ, завершиться без хеппі-енду, але її не можна залишити без уваги.

Тоні Скеффінгтон більше за інших сподівається побачити чемпіонський тріумф «Лестера»

Тоні Скеффінгтон більше за інших сподівається побачити чемпіонський тріумф «Лестера»

У березні минулого року австралійському фанату «Лестера» Тоні Скеффінгтону поставили страшний діагноз – рак апендикса. Лікарі стверджували, що чоловіку в кращому випадку залишилося жити не більше місяця, але він досі продовжує боротися. При цьому палкий фанат «Лисиць», який вболіває за клуб все життя, стверджує, що саме любов до «Лестера» допомагає йому протистояти смертельній хворобі, – пишуть на блозі сайту Tribuna.com.

«Порятунок клубу від вильоту з АПЛ минулого сезону додав мені сил, – зізнається колишній офіцер поліції Тоні Скеффінгтон, родинне коріння якого веде до англійського графства Лестершир. – Коли ж команда сенсаційно очолила таблицю цього сезону, я дав собі установку, що не помру, поки «Лисиці» не виграють титул».

Окрім цього, таким чином Тоні сподівається матеріально допомогти своїй родині, адже на початку поточного сезону АПЛ він доручив дружині зробити ставку на перемогу «Лестера» у чемпіонаті з коефіцієнтом 3000.00: «Знаєте, я сказав дружині Донні, щоб вона поставила 2 австралійських долара, але вона випадково натиснула ще одну кнопку і поставила 20! Що ж, якщо «Лестер» виграє, це буде хороша підтримка для моєї сім’ї. Але гроші, звичайно, не головне».

Щоправда, останнім часом Тоні стало зовсім погано – якщо чергова хіміотерапія не дасть результату, він в кращому випадку доживе до кінця квітня…

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?