Слухання у справі Джоуї Бартона щодо ставок на футбол перенесли на 17 листопада

Рейтинг Букмекерів

Футбольна асоціація Шотландії (SFA) перенесла дату слухання у справі гравця «Рейнджерс» Джоуї Бартона, обвинуваченого в здійсненні 44 ставок на футбольні матчі, з 27 жовтня на 17 листопада.

imivaip

Бартон попросив дати йому більше часу на вивчення справи

SFA пішла назустріч футболістові після того, як він попросив дати йому ще час на вивчення документів за справою, відкритою проти нього, пише ESPN.

Бартон мав відповісти на звинувачення 13 жовтня, при цьому слухання у справі футболіста в SFA було спочатку призначено на 27 жовтня.

Згідно зі звинуваченням, 34-річний гравець зробив 44 ставки на футбольні матчі в період з 1 липня по 15 вересня 2016 року.

Згідно з правилами SFA, гравець, тренер або інший офіційний представник клубу не мають права робити ставки на будь-які футбольні матчі в світі.

Нещодавно стало відомо, що екс-форвард «Баварії», хорватський футболіст Івиця Олич, який грає за клуб другої німецької Бундесліги «Мюнхен 1860», дискваліфікований на два матчі і оштрафований на €20 тис. ($22 тис.) за ставки на футбольні матчі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?