Слідчі FIFA допитають тренера і гравців футбольної збірної Мальти

Рейтинг Букмекерів

Слідчі FIFA з комітету цілісності футболу знаходяться на Мальті з метою отримання свідчення головного тренера і гравців місцевої національної збірної щодо матчу третього туру європейської кваліфікації до чемпіонату світу 2018 з Литвою, який міг бути договірним.

Гравці збірної заперечують свою причетність до договірних матчів

Згідно MaltaToday, представники FIFA вивчать можливість участі деяких гравців збірної Мальти в скандальному поєдинку з Литвою, який виділився на тлі решти матчів аномальним обсягом ставок на перемогу литовської команди з перевагою в два м’ячі. Поліція Мальти на прохання місцевої Федерації футболу вже почала розслідування поєдинку.

Нагадаємо, що представники FIFA повідомили про аномалії поведінки клієнтів букмекерських компаній як перед матчем, так і по його ходу. 11-го жовтня господарі здобули перемогу з рахунком 2:0 завдяки м’ячам, забитим на 76-й і 82-й хвилинах. Підозра викликають і дивне рішення призначеного на поєдинок інспектора FIFA Паоло Ронделла.

В іншому скандалі, пов’язаному з підозрою в договірному матчі, замішані і гравці молодіжної збірної Мальти. Місцева поліція почала розслідування поєдинку відбіркового циклу чемпіонату Європи U-21 між Мальтою і Чорногорією.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?