Sky Bet заблокував акаунт гравця, ставка якого коштувала компанії $440 тисяч

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія Sky Bet заблокувала акаунт клієнта, запит ставки в Twitter якого коштував компанії майже $440 тисяч. Причиною послужив той факт, що рахунок був зареєстрований на батька удачливого гравця.

Sky Bet заблокував акаунт гравця, ставка якого коштувала компанії $440 тисяч

Нагадаємо, гравець на ім’я Макс Рід зробив запит на ставку на матч між «Баварією» і «Арсеналом» в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Користувач вирішив поставити на те, що у зустрічі трапиться дві події – форвард «Баварії» Роберт Левандовскі заб’є, причому зробить це головою, а «Арсенал» не реалізує пенальті.

Коефіцієнт на цей ринок склав 401,0. Рід поставив $6,2 і виграв $2,48 тис. Букмекер же заявив, що за прикладом Ріда пішли багато гравців, і цей запит ставки коштував компанії $440 тис.

Однак слідом за цим Sky Bet заблокував акаунт удачливого гравця, про що той повідомив у Twitter. Рейд звернувся в компанію, де йому порадили вирішити питання в техпідтримці. Причина виявилася банальна – рахунок був відкритий на ім’я батька Ріда, про що сам клієнт зізнався.

«Це рахунок мого батька, на ньому дві ставки (одна з них моя), і тому ви не сплачуєте мені виграш за ставку за запитом», – написав Рід.

Чим закінчився цей інцидент, на даний момент невідомо. «Рейтинг Букмекерів» стежитиме за розвитком подій.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?