Скрипник може змінити Михайличенка на посаді головного тренера «Динамо»

Сергій Гумен
50-річний фахівець Віктор Скрипник, який наразі працює в луганській «Зорі», може бути призначений наставником українського гранда після закінчення поточного сезону.
Скрипник може змінити Михайличенка на посаді головного тренера «Динамо»

Скрипник може змінити Михайличенка на посаді головного тренера «Динамо»

Журналіст «Футбольного формату» Олег Ящук за допомогою свого «Інстаграму» повідомив, що головний тренер луганської «Зорі» Віктор Скрипник може змінити Олексія Михайличенка на посаді керманича київського «Динамо» влітку.

«Гаряча футбольна новина. Віктор Скрипник влітку змінить прописку. Фахівець, за попередніми домовленостями, очолить київське «Динамо». Фактично всі умови співпраці були погоджені у вівторок, 24-го березня, під час відеоконференції за участю Скрипника, Григорія та Ігоря Суркісів.

Олексій Михайличенко вже знає про можливу перестановку. Попри цю ротацію, він залишиться працювати в «Динамо». Швидше за все, на посаді спортивного директора», – написав журналіст у «сторіз» свого «Інстаграму».

Скрипник може змінити Михайличенка на посаді головного тренера «Динамо»

Скрипник може змінити Михайличенка на посаді головного тренера «Динамо»

Скрипник посідає посаду головного тренера «Зорі» з червня 2019-го року. Наразі київське «Динамо та луганський клуб ведуть боротьбу за друге місце в Прем’єр-лізі. У обох колективів однакова кількість набраних балів (по 46), однак столичний гранд посідає другий щабель внаслідок кращої різниці забитих та пропущених м’ячів. У підопічних Олексія Михайличенка відповідний показник +27, а у команди Скрипника +22.

Нагадаємо, що наразі чемпіонат України, як і інші європейські ліги, тимчасово зупинений через загрозу поширення коронавірусу COVID-19.

Раніше букмекери оцінили ймовірність поновлення чемпіонату України до 15-го травня, а також шанси на те, що хоча б один з футболістів УПЛ буде інфікований коронавірусом.

Букмекери оцінили шанси «Зорі» випередити «Динамо» в УПЛ

Ворскла виділить 2,5 млн доларів на боротьбу з коронавірусом

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт