Скандал через «договірняки» в ПАР: справа завершиться в’язницею?

Олександр Веселов

Судячи з усього, на крикет у Південно-Африканській республіці, один з найпопулярніших видів спорту в країні, очікує черговий грандіозний скандал, пов’язаний з договірними матчами. Тривожний сигнал через «договірняки» було озвучено наприкінці минулого року, вже після завершення сезону у Ram Slam T20 Challenge – найголовніший турнір з крикету у ПАР. А зараз з’явилася інформація, що в його епіцентрі може опинитися відома особистість.

В ПАР назріває резонансний скандал через договірні матчі в крикеті

В ПАР назріває резонансний скандал через договірні матчі в крикеті

В середині грудня минулого року, буквально відразу після завершення розіграшу Ram Slam T20 Challenge, було повідомлено, що Антикорупційний відділ Крикету Південно-Африканської Республіки розпочав розслідування щодо договірних матчів, яке може мати грандіозні наслідки.

Вчора відомий фахівець з крикету Ніл Манторп оприлюднив інформацію, згідно якої, в центрі скандалу перебуває колишній крикетист збірної ПАР (ім’я поки що не розголошується), котрого, скоріш за все, буде покарано тюремним ув’язненням. Також низка осіб отримає менш радикальні покарання за причетність, або за нерозголошення інформації про корупційні підводні течії у спортивних змаганнях, – повідомляє Rand Daily Mail.

Зазначимо, що в 2000 році у Південно-Африканській Республіці вже був подібний резонансний скандал, внаслідок якого довічну дискваліфікацію отримав Хансі Крон’є, один із найвидатніших крикетистів в історії ПАР. До речі, через два роки після покарання Крон’є загинув у авіакатастрофі.

Ніл Манторп вважає, що цього разу суворе покарання у вигляді в’язниці може стати помітним сигналом для шахраїв, що сприятиме реальній боротьбі з корупцією в крикеті.

Даний вид спорту дійсно страждає від договірних матчів по всьому світу, тому останнім часом Міжнародна раду крикету серйозно активізувалася в боротьбі з цим негативним явищем, залучаючи до протидії всесвітньо відомі правоохоронні організації.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?