«Скала»: є підозра, що в грі з «Вересом» домовлялися з арбітром

Гончар Тарас

Президент «Скали» Микола Кміть розповів про контрольний поєдинок за участю стрийської команди та «Вереса», котрий викликав резонанс після того, як стало відомо, що невідомі намагалися підкупити одного гравця, щоби забезпечити необхідний результат.

«Скала» висловила недовіру суддям спарингу

«Матч не міг бути договірним, бо хто з ким домовлявся? З нами ніхто не домовлявся, і ми в тому участі не беремо. Я думаю, що домовлялися з суддею. Судячи з дій арбітра на полі, є така підозра. Але це лише підозра. Нехай органи розбираються. На думку наших футболістів, два голи були зараховані нечесно. Але це такі тонкі моменти, зйомка велася камерою, тому доводити немає змісту», — заявив очільник «Скали» в інтерв’ю football24.ua.

За словами Миколи Кмітя, невідомо, чи «Верес» брав участь в «брудних» справах. Він допустив, що в цьому була замішана третя сторона. Зрештою, стрийський клуб прагне, щоби їхнім футболістам не телефонували зі всякими пропозиціями щодо матчів з фіксованим результатом.

«У нас була перед початком року розмова з командою, і ми домовилися, що будь-який такий дзвінок повинен негайно бути повідомлений керівництву клубу. Бо якщо футболіст не озвучує, це означає, що він бере у цьому участь. Тому гравець озвучив, що йому телефонували. Інші сказали, що їм не телефонували», — додав президент команди з Першої ліги.

Нагадаємо, що 14 лютого перед спарингом «Скала» – «Верес» намагалися підкупити футболіста, проте він відмовився.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?