«Скала» просить надати докази нечесної гри футболістів у матчі з «Сумами»

Гончар Тарас

Директор стрийської команди Олександра Кравчук написала відкритий лист до президента ФФУ Андрія Павелка, президента ПФЛ сергія Макарова та голови комітету з етики та чесної гри Франческо Баранки через підозри у нечесній грі в матчі 29-го туру Першої ліги проти «Сум».

«Скала» просить надати докази провини гравців у матчі з «Сумами»

Перед матчем 29-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги між «Скалою» та ПФК «Суми» у ЗМІ з’явилася інформація з посиланням на Комітет з етики та чесної гри ФФУ про те, що цей поєдинок може бути договірним – коефіцієнт на перемогу команд із «Сум» аномально знизився, що свідчить про великий обсяг ставок.

За словами директора стрийського клубу Олександри Кравчук, гравці команди, довідавшись про звинувачення, вийшли на гру проти «Сум» у подавленому стані, який і до цього був не найкращим внаслідок восьми поспіль поразок. Через це молоді футболісти (середній вік – 19,1) грали нервово і багато помилялися, що і позначилося на кінцевому результаті зустрічі.

«До речі, це не перше звинувачення у весняній частині, коли «Скалу» підозрюють у нечесній грі. Так, у матчі 25-го туру в Тернополі також перед грою здійнявся галас про те, що «Скала» «здасть» гру ФК «Тернопіль». Адже в букмекерських конторах на цей поєдинок поставили приблизно 70 тисяч в американській валюті. Однак у тому матчі тернополяни перемогли завдяки результативній помилці, яку, на нашу думку, допустив лайнсмен з Кривого Рогу Максим Левченко», – додала директор ФК.

У зв’язку з цим «Скала» звертається до пана Баранки надати докази провини гравців у матчі з «Сумами».

«Ми ж у свою чергу категорично заперечуємо всі ці звинувачення і готові нести відповідальність у разі доведення нашої провини. В іншому випадку ми чекаємо вибачень і спростування інформації, яка ганьбить ім’я і кидає тінь на репутацію найстарішого в Україні клубу, заснованого 1911 року», – заявила Олександра Кравчук.

Нагадаємо, що поєдинок 29-го туру Першої ліги «Скала» – «Суми» потрапив під пильний нагляд Комітету етики та чесної гри ФФУ через загрозу фіксованого результату. В різних букмекерських конторах світу коефіцієнт на перемогу гостей впав з 2,0-2,6 до 1,29-1,75.

Зрештою, матч завершився розгромом «Скали» з рахунком 0:4, а обсяг ринку цієї зустрічі на біржі ставок склав понад $62 000.

Після гри голова Комітету з етики і чесної гри ФФУ Франческо Баранка ексклюзивно для «Рейтингу Букмекерів» підтвердив наші підозри: «Так, це без сумніву. Ми відкриємо справу щодо цього матчу. Від імені ФФУ ми зробимо інформаційний запит до УЄФА, Betfair та до інших провайдерів чи букмекерів, які можуть допомогти нам».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?