Скачки: коні, які розорили букмекерів в 2015 році

Рейтинг Букмекерів

Робити ставки на кінські скачки легко і приємно. Адже іноді можна спокійно обійтися без аналізу форми та статистики. Досить просто ставити на коней, на яких ставлять всі. У минулому році ця стратегія принесла кілька великих успіхів.

Только в день Дерби на Golden Horn по всей Великобритании было сделано около 300 тыс. ставок...

Тільки в день Дербі на Golden Horn по всій Великобританії було зроблено близько 300 тис. cтавок…

«Чотири коні Апокаліпсису»

Саме так прозвали букмекери чотирьох скакунів знаменитого ірландського тренера Віллі Маллінс, які виступали в перший день Челтнемського фестивалю-2015. Експрес на перемоги Douvan на скачках Supreme Novices Hurdle, Un De Sceaux в стіпльчезе Arkle, Faugheen на скачках Champion Hurdle і Annie Power в заїзді Mares ‘Hurdle оцінювався коефіцієнтом 13.00-15.00. Всі чотири коні були абсолютними фаворитами своїх скачок ще попередньою весною: вони відмінно виступили в підготовчих заїздах, та й авторитет Віллі Маллінса в Челтнемі неймовірно високий.

Контора Ladbrokes назвала цей експрес найпопулярнішим в історії. Ставку на всіх чотирьох коней зробили близько 250 тис. Британців. Коли Douvan, Un De Sceaux і Faugheen з неймовірною легкістю перемогли, атмосфера біля телеекранів по всій країні досягла істеричного напруження – адже залишалося виграти тільки кобилі Annie Power, а вона вважалася головним «вірняком» із чотирьох.

Золотий Ріг виграв в блискучому стилі. Виплати гравцям склали від 10 мільйонів фунтів (оцінка Ladbrokes) до декількох десятків мільйонів (оцінка Guardian).

Те, що сталося потім, увійшло в історію. Annie Power впевнено лідирувала майже всю скачку … і з розмаху впала на останньому бар’єрі. Якимось дивом ні кобила, ні жокей Рубі Уолш не постраждали. Букмекери уникли повного розорення – проте, за словами представника Coral, 10 березня 2015 все одно стало для букмекерів «найгіршим днем ​​Челтнемского фестивалю в історії». Виплати по трьом скакунам, які перемогли, склали мільйони фунтів, а акції William Hill і Ladbrokes помітно подешевшали до кінця скакового дня.

Американська загроза

Відома на весь світ серія скачок «Королівський Аскот» в минулому році теж виявилася безжальна до букмекерів. У перший день серії, 16 червня, перемогли два суперфаворита Solow і Gleneagles, а відомий жокей Райан Мур видав хет-трик. Але головна інтрига очікувалася на другий день, коли в гру вступала кобилка-спринтер із США Acapulco.

Вранці 17 червня на перемогу Acapulco на скачках Queen Mary Stakes давали до 6,50. Проте раптово на кандидатку почалися найбільші грошові вливання, і, коли Аскот відкрився для відвідувачів, коефіцієнти на Acapulco вже складали не більше 3,50. Додавав популярності кобилі і той факт, що в сідлі був не хто інший, як найлютіший ворог букмекерів Райан Мур.

Підсумок – Acapulco виграла Queen Mary Stakes з перевагою півтора корпусу, обійшовши 19 суперниць і заслуживши прізвисько «Серена Вільямс кінських скачок». Виплати за ставками, згідно з деякими оцінками, склали мінімум мільйон фунтів стерлінгів. Як розповіли власники коня, тренер Acapulco Уеслі Уорд настільки переконливо розписував її гідності, що вони ризикнули і поставили на кобилку великі суми. Ну а там підтяглися й рядові гравці, що відмітили незвичайний рух коефіцієнтів. Задоволеними залишилися всі.

Acapulco заслужила прозвище «Серена Уильямс лошадиных скачек»

Acapulco заслужила прізвисько «Серена Вільямс кінських скачок»

«Золотий» дербіст

Епсомське Дербі – одна з головних скачок світу не тільки за рівнем популярності і престижу, а й за обсягом ставок. Перемога фаворита на Дербі – завжди потужний удар по бюджету контор. А якщо в сідлі легендарний жокей Френкі Детторі, збитки букмекерів зростають у рази.

Представник знаменитого тренера Джона Госдена Golden Horn («Золотий Ріг») прославився ще навесні 2015 року. Він не програв жодної з трьох скачок, серед яких був знаменитий заїзд Dante Stakes в Йорку. До червневого Дербі Golden Horn підходив в статусі повновагого фаворита, виступати на ньому готувався Детторі, і експерти в один голос рекомендували саме цю зв’язку.

І все-таки склад Дербі-2015 був досить сильним, завдяки чому ще вранці 6 червня на Golden Horn можна було знайти коефіцієнти до 3,00. На фаворита пішли нові вливання, і в результаті стартовий коеф Golden Horn становив близько 2,60. Золотий Ріг виграв в блискучому стилі. Виплати гравцям склали від 10 мільйонів фунтів (оцінка Ladbrokes) до декількох десятків мільйонів (оцінка Guardian). Тільки в день Дербі на Golden Horn по всій Великобританії було зроблено близько 300 тис. cтавок.

Інсайд року

Іноді, якщо гідності коня не очевидні, а ставлять на неї з дивовижним ентузіазмом, можна припустити, що десь просочилася інсайдерська інформація. Класичний випадок – історія скакуна A Hare Breath.

Чи чекати гравцям подібних подарунків долі в 2016? Можливо. Принаймні, Віллі Маллінс знову підходить до Челтнемського фестивалю у всеозброєнні.

13 листопада 2015 A Hare Breath готувався виступати на серії скачок в Челтнемі. Цей аутсайдер ніколи не вигравав повноцінні бар’єрні заїзди, повертався після відсутності тривалістю в 695 днів, а стайня його тренера Бена Полінга взагалі в Челтнемі жодного разу не перемагала.

Увечері напередодні заїзду на A Hare Breath давали 26,00. Але наступного дня потік ставок на цього «мейдена» досяг таких обсягів, що кефи місцями впали до 6,00! І A Hare Breath переміг – обійшовши, між іншим, 19 опонентів. Як з’ясувалося, тренер і власники мерина були дуже вражені його тренувальними виступами. У результаті на A Hare Breath були поставлені кругленькі суми, які окупилися з лишком.

Чи чекати гравцям подібних подарунків долі в 2016? Можливо. Принаймні, Віллі Маллінс знову підходить до Челтнемскому фестивалю у всеозброєнні. Троє з його «чотирьох коней Апокаліпсису» повертаються в перший же день: Douvan, Faugheen і Annie Power. А відкриє фестиваль суперфаворит від Маллінса Min в заїзді Supreme Novices Hurdle. За словами букмекерів, навіть якщо виграє тільки Min, їм загрожують мільйонні збитки. Ще не пізно приєднатися – фестиваль пройде в березні, і ставки ante-post вже приймаються …

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Новая версия

Предлагаем попробовать Вам версию сайта для игроков из Украины на русском языке:

Русские и украинские эксперты на одном сайте
Рейтинг БК специально для
Украины
Доступ ко всем БК
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?