Сінгапур: ще двох шахраїв покарано ув’язненням за спробу організації договірного матчу

Олександр Веселов

У Сінгапурі розслідували до кінця кримінальну справу, заведену на чотирьох шахраїв (серед них колишній футболіст, футбольний функціонер і рефері) напередодні проведення футбольного поєдинку між Східним Тимором та Малайзією, який відбувся 30-го травня 2015-го року в рамках проведення Ігор Південно-Східної Азії, що проходили в Сінгапурі.

В Сінгапурі ведуть активну боротьбу проти корупції в спорті

В Сінгапурі ведуть активну боротьбу проти корупції в спорті

Як інформував «Рейтинг Букмекерів», перші судові рішення у даній справі були винесені у вересні: тюремні ув’язнення отримали Раєдран Р Курусамі (48 місяців) і футбольний рефері з Індонезії Насіруддін (30 місяців).

4-го листопада були відновлені слухання проти двох інших шахраїв, що брали участь в даній змові. І вже сьогодні стало відомо, які покарання вони понесуть за свій злочин.

49-річний Орландо Мендеш, колишній технічний директор Футбольної асоціації Східного Тимору, засуджений до 24-ох місяців позбавлення волі і штрафу в одну тисячу американських доларів.

32-річний Мойсес Наталіно де Хесус, колишній футболіст національної збірної Східного Тимору, за участь в злочинній операції отримав 20 місяців тюремного ув’язнення.

Нагадаємо, що всі чотири зловмисника, кожен з яких тепер перебуває у в’язниці, мали плани вплинути на хід футбольного поєдинку між Східним Тимором і Малайзією (0:1), але їм не вдалося втілити свої наміри в життя через те, що напередодні гри злочинців затримали правоохоронні органи Сінгапуру.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?