Сінгапур: до організатора «договірняків» застосували спеціальний закон

Олександр Веселов

Раніше «Рейтинг Букмекерів» інформував, що в Сінгапурі заарештували 51-річного Дана Тана, котрого називають лідером світового злочинного синдикату з організації договірних матчів в спорті, трапилося це всього через тиждень після того, як затриманий був випущений на свободу після двох років утримання під вартою без вердикту суду.

Дана Тана в черговий раз заарештували

Дана Тана в черговий раз заарештували

Нагадаємо, що Тан Сіт Енг, більш відомий під ім’ям Дан Тан, був звільнений за рішенням Апеляційного суду Сінгапуру, який не знайшов фактичних причин для подальшого утримання підозрюваного під вартою. На дану постанову феміди бурхливо відреагувала громадськість – навіть ФІФА не залишилася осторонь.

Втім, Дан Тан недовго насолоджувався волею, вже через тиждень його знову затримала сінгапурська поліція. Справа в тому, що закони Сінгапуру дозволяють заарештувати підозрюваного на безстроковий термін без рішення суду, якщо правоохоронні органи вважають, що це в інтересах громадської безпеки.

Саме за умовами цього «спеціального закону» Дан Тан перебував у місцях позбавлення волі з жовтня 2013-го року. Все, що може підозрюваний в такій ситуації, щорічно подавати апеляцію з приводу свого затримання. Саме завдяки такій апеляції, з другої спроби, Дан Тан був випущений на свободу, але, як бачимо, його питання досі не вирішено. Відомо, що повторне затримання «гуру договірних матчів» теж пройшло на підставі цього закону.

Міністр внутрішніх справ Сінгапуру наказав затримати Дана Сіт Енга за підозрою в причетності до глобальної мережі з організації договірних матчів, – повідомляє Radio France Internationale.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?