Сінгапур: черговий організатор договірного матчу відправлений за грати

Олександр Веселов

Політика нульової терпимості щодо корупції в спорті, яка пропагується в місті-державі Сінгапур, знайшла ще одне фактичне відображення – за злочин трирічної давнини тюремним ув’язненням покарано чергового зловмисника, що вплинув на результат футбольного матчу.

52-річний Сельвараян Летчуман зізнався у трьох правопорушеннях

52-річний Сельвараян Летчуман зізнався у трьох правопорушеннях

Нагадаємо, що за короткий період часу це вже третій публічний випадок успішної боротьби правоохоронних органів Сінгапуру з шахраями, які займаються організацією договірних матчів.

Сьогодні, 9-го жовтня, за вплив на результат футбольного матчу і дачу неправдивих свідчень у процесі розслідування до позбавлення волі строком на 30 місяців був засуджений 52-річний Сельвараян Летчуман. Зрештою, злочинець зізнався відразу в трьох правопорушеннях – дача хабара та підбурювання до вчинення незаконних дій інших осіб.

По-перше, Летчунам передав арбітру Шокрі Бін Нору, сертифікованому Футбольною асоціацією Малайзії, грошову суму розміром в 15 тисяч малазійських рінггіт (5 тисяч доларів США) з метою вплинути на футбольний матч між клубами «ЛьвиXII» (Сінгапур) і «Саравак» (Малайзія), який відбувся три роки тому. Деталі злочинної схеми невідомі, але сам поєдинок завершився з рахунком 3:0 на користь «Львів». По-друге, шахрай визнав себе винним в підбурюванні до злочинних дій інших людей, – крім вищезгаданого арбітра (який, до слова, бувший поліцейський), це колишній малайзійський футболіст Тана Сегар С Шиннаях.

40-річний Тана Сегар вже «відповів» за свою «піддатливість» – 9-го квітня нинішнього року екс-футболіст був засуджений до двох років позбавлення волі. А ось 50-річному арбітрові поки вдається уникнути покарання, адже він успішно переховується від правоохоронних органів.

«Сінгапур пропагує нульову терпимість до корупції у спорті, так само як і до будь-якої іншої злочинної діяльності, – свідчить офіційна заява Бюро по боротьбі з корупцією Сінгапуру. – Не вагаючись, ми і надалі будемо вживати заходів по відношенню до осіб, які намагаються вплинути на результати спортивних подій».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?