Сім кращих тенісистів Нідерландів отримати пропозицію здати матч

Рейтинг Букмекерів

Теніс останнім часом часто виявляється в центрі розслідувань договірних ігор. Як з’ясували нідерландські ЗМІ, половина з 14-ти кращих тенісистів країни отримувала пропозицію здати матч.

Видання Algemeen Dagblad опитало 14 кращих тенісистів Нідерландів

Видання Algemeen Dagblad опитало 14 кращих тенісистів Нідерландів

Видання Algemeen Dagblad анонімно опитало 14 з 16-ти кращих тенісистів Нідерландів. Сім з них зізналися в тому, що їм пропонували здати гру.

Як зазначає видання, дослідження уряду країни за 2015-й рік показало, що лише 4% тенісистів з Нідерландів стикалися з пропозиціями про проведення договірного матчу.

Представник федерації тенісу Нідерландів Роберт Ян Шумахер сказав, що величезна кількість підозрілих ігор шокує. Це відбувається не тільки на вищому рівні, а й на більш низьких рівнях, де винагорода за здачу гри може бути привабливішою для тенісиста.

«Для деяких гравців це дуже спокусливо. Постаратися виграти парний турнір заради декількох сотень євро або здати один матч і отримати за це €5 тис. ($5.6 тис.)?»- прокоментував ситуацію, що склалася 777-ма ракетка світу Рауль Монтебан.

Нагадаємо, підрозділ по боротьбі з договірними матчами в тенісі (TIU) повідомив про отримання в першому кварталі 2016-го року 48 попереджень про підозрілі ставки на поєдинки, що в півтора рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. За минулий рік TIU отримав 246 попереджень.

На початку січня новинні агентства BBC і Buzzfeed опублікували матеріали розслідувань, в яких містяться факти, що вказують на організацію договірних матчів в сучасному професійному тенісі. У «договірняках» могли бути замішані 16 гравців з числа топ-50 рейтингу ATP.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?