Швеція готується до лібералізації законодавства онлайн-гемблінгу

Олександр Веселов

План шведської влади по впровадженню змін до законодавства щодо регулювання ринку азартних ігор розрахований до 2018 року та повинен призвести до ослаблення державного регулювання сфери онлайн-гемблінгу.

Швеція готується до лібералізації законодавства онлайн-гемблінгу

Швеція готується до лібералізації законодавства онлайн-гемблінгу

Генеральний секретар шведської Асоціації операторів онлайн-гемблінгу Густаф Хоффштедт виступив із заявою про те, що країна повинна зробити кілька кроків у бік лібералізації законодавства у даній сфері. «Шведське законодавство азартних ігор традиційно відірвано від реалій і поточного попиту на ринку», – заявив Хоффштедт.

Крім того, на його думку, в країні не було зроблено жодних кроків у даному напрямку з моменту торішньої заяви міністра у справах державного управління Швеції Ардалана Шекарабі про необхідність змін у законодавстві в даній сфері.

Так, в жовтні 2014 року уряд виступив з наміром прискорити роботу щодо зміни системи ліцензування, яка могла б бути реалізована в країні. При цьому вже в лютому 2015-го на конференції в Стокгольмі Шекарабі натякнув у своєму зверненні, що необхідність зміни регулювання середовища азартних ігор не стоїть на порядку денному.

Однак у міністерстві, судячи з усього, не залишили спроб провести необхідні зміни до 2018 року, коли мають відбутися нові вибори в країні. Перші процедури щодо зміни законодавства вже намічені на осінь нинішнього року.

Відзначимо, що державна компанія Svenska Spel має офіційний дозвіл на роботу у сфері грального бізнесу і є найбільшою в країні. Однак її монопольне становище та боротьба з неліцензованими гемблінг-компаніями призвели до далекої від позитиву ситуації. У підсумку державна компанія контролює менше половини ринку азартних послуг.

Крім того, Svenska Spel також є організатором лотерей, та контролює через дочірню компанію мережу казино. Також вона має дозвіл уряду на організацію тоталізатору з собачих перегонів та ігор в інтернеті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?