Шовковський став експертом БК Parimatch

Владислав Стародубцев
Букмекерська компанія Parimatch оголосила про початок співпраці з ексголкіпером «Динамо» та збірної України Олександром Шовковським.

Шовковський став експертом БК Parimatch

Легендарний воротар, який наразі працює у тренерському штабі Андрія Шевченка у збірній України, став спортивним експертом БК Parimatch.

Ґрунтуючись на своєму багаторічному досвіді, Олександр робитиме прогнози на поєдинки провідних чемпіонатів Європи.

«Статус експерта — новий виклик для мене. Я радий співпраці з ТМ Parimatch, яка є найбільшим меценатом українського спорту. Упевнений, досвід і знання стануть в нагоді мені для аналітики та оцінки ситуації. Буду ділитися з вами своїми знаннями та прогнозами!», –  відзначив Шовковський.

Прогнози Олександра доступні на сайті expertua.pm, а також можна проголосувати й дізнатися, чи збігається ваша думка з вердиктом Шовковського. Зазначимо, що СаШо вже зробив прогнози на поєдинки між «Інтером» та «Міланом» в Італії, «ПСЖ» й «Ліоном» у Франції, «Баварією» та «РБ Лейпциг» у Німеччині.

Олександр Шовковський буде оглядати й аналізувати топ-матчі англійської Прем’єр-ліги, італійської Серії А, німецької Бундесліги, іспанської ЛаЛіги, французької Ліги 1, а також єврокубків за участю грандів європейського футболу.

«Ми щиро раді представити початок нового проєкту – «Експерти PM». І тим більше приємно, що головним експертом в спортивному прогнозуванні стала така легендарна людина в українському футболі як Олександр Шовковський. Упевнений, що синтез нашої роботи дозволить всім любителям спорту ще більше полюбити гру мільйонів – футбол»  – прокоментував початок співпраці представник TM Parimatch Вадим Місюра.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт