Шотландець програв суд Ladbrokes Coral щодо невиплати $307 тис.

Рейтинг Букмекерів

Альберт Кінлох з Глазго програв суд компанії Coral. 72-річний гравець звинуватив букмекера в невиплаті виграшу в розмірі £250 тис. ($307 тис.) За ставкою на те, що футбольна команда «Глазго Рейнджерс» вилетить з елітного дивізіону.

Шотландець програв суд Ladbrokes Coral щодо невиплати $307 тис.

Нагадаємо, Кінлох в 2012-му році поставив £100 ($123) на те, що «Рейнджерс» вилетить з елітного дивізіону. Його ставка була прийнята з коефіцієнтом 2501,0. Через 5 місяців шотландський гранд потрапив під зовнішнє управління через борги і несплачені податки, а пізніше був відправлений в третій дивізіон.

Coral відмовився виплачувати виграш гравцеві, мотивуючи це тим, що «Рейнджерс» не вилетів з вищого дивізіону, а був виключений звідти.

Суд Единбурга прийняв сторону букмекера, зазначивши, що ставка була прийнята на виліт «зі спортивних параметрам», повідомляє The Sun.

Ladbrokes Coral використовував в суді той факт, що Кінлох в молодості працював в букмекерській конторі, що виділяло його з низки звичайних гравців. Сам шотландець зізнався, що роблячи ставку, знав про фінансові проблеми «Рейнджерс» і припускав, що клуб можуть виключити з елітного дивізіону за борги.

Кінлох аргументував свої претензії публікацією на сайті компанії, де було сказано про виліт «Рейнджерс» з еліти, однак компанія заявила, що дана публікація була зроблена фрілансером і не мала стосунку до справи.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?