Щоб робити ставки, ігроман вкрав у слабоумної матері 15 тисяч фунтів

Рейтинг Букмекерів

55-річний британець Кевін Девід Джайлс, який страждає від ігроманії, вкрав з банківського рахунку своєї пристарілої матері майже 15 тис. фунтів (близько $22 тисяч). Як покарання негідник проведе рік у в’язниці і на довгий час втратить можливість спілкуватися зі своєю сестрою.

Джайлс проведет за решеткой 12 месяцев

Джайлс проведе за гратами 12 місяців

Кевін зміг скористатися заощадженнями матері завдяки повному доступу до її банківського рахунку, повідомляє Leicester Mercury. Ігроман і його сестра управляли заощадженнями матері, яка страждає від недоумства та живе в будинку для престарілих. Накопичені роками гроші йшли на оплату послуг установи.

Недобре запідозрили співробітники будинку престарілих, коли на рахунок організації перестали надходити кошти. Пізніше стало відомо, що Кевін витрачав кошти з банківського рахунку старенької на онлайн-ставки на біржі Betfair.

Всього недбайливий «синуля» зняв з рахунку нещасної жінки майже 15 тис. фунтів. Однак з урахуванням декількох великих виграшів ігромана чистий збиток скоротився до 5 тис. фунтів (близько $7,5 тис). Крім реального тюремного терміну, суд зобов’язав чоловіка виплатити програні гроші за рахунок його власного пенсійного фонду.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?