Ще одна стаття про букмекерські виделки

Рейтинг Букмекерів

Як заробляти 10-20% від наявних у вас коштів у місяць?

Найперше ви повинні дружити з математикою і назавжди відмовитися від «гри» на букмекері (хіба що по дрібниці у спорт барі на фінал кубка світу : ). Ви будете заробляти роблячи ставки на спорт, але вигравати, а вірніше сказати заробляти ви будете незалежно від того, як закінчився матч. Я навчу вас займатися арбітражем (більш поширена у колах назву ВИДЕЛКИ). Ви можете зробити це як своїм основним заняттям, так і додатковим доходом у вільний від роботи час. Чим більше ви будете працювати, тим більше буде ваш заробіток. Є люди, які сидять за комп’ютером 10 годин на день і заробляють від 50% до 100% свого банку на місяць. Більшість виделочників досягають успіху у своїй справі, але були й такі, у яких не вийшло з різних причин. В основному це були люди, які не змогли подолати азарт і плутали роботу з грою. Якщо ви хочете жити за рахунок азартних ігор, то вам краще навчиться професійно грати у покер (там у вас більше шансів).

І так букмекерська виделка це комбінація ординарів на одну і ту ж подію у різних букмекерів (зазвичай двох, але буває і більше), в якій виграш однієї ставки більше суми іншої програної ставки. Наводжу приклад: Надаль проти Федерера, одна контора дає коефіцієнт на перемогу Надаля 2.1, інша контора дає коефіцієнт на перемогу Федерера 2.1. Це і є виделка. Тобто якщо ми поставимо по 100 $ на кожен результат:

Надаль ставка – 100х2.1 = 210

Федерер ставка – 100х2.1 = 210,

то незалежно від того хто переможе, наш виграш складе 210$, а ставили ми усього 200. Ці 10$ і є нашим заробітком. Якщо ви зацікавлені то читайте уважно далі:

Виглядає дуже просто, але справа у тому що цю виделку ще треба знайти. І знайти її раніше, ніж інші. Чому раніше? Тому що виделки «живуть» з середньому 5-10 хвилин. Як тільки її знайшло достатню кількість виделочників, вона поступово зійде нанівець, тому що суми, які будуть поставлені на ці події, змусять букмекера знизити коефіцієнт на даний результат матчу. Є приклади виделок, які живуть 48 годин, але трапляється це дуже рідко, і як правило з географічних причин.

Пояснюю: Коли спортивна подія дуже популярна, то у країнах, в яких вболівають за свою команду, потік ставок такий великий, що букмекери змушені знижувати коефіцієнти на «свою» команду і піднімати на «чужу». Приклад: чемпіонат Європи з футболу, грають збірна Росії проти збірної Англії. У російського букмекера всі ставлять на перемогу Росії, а у англійського навпаки. Під тиском відповідальності за потенційний виграш російський букмекер знижує коефіцієнт на перемогу Росії і піднімає коефіцієнт на перемогу Англії. У точності до протилежності відбувається у англійського букмекера. І у цей момент вступають у гру виделочники, які в Англії ставлять на переоцінену Росію та  у Росії ставлять на переоцінену Англію. Ви запитаєте: а як же нічия? Нічия теж страхується або окремо або за допомогою подвійної ставки «Х2» або «1Х», яка передбачає або нічию або перемогу тієї чи іншої команди. Якщо ви заплуталися, ні в якому разі не впадайте у відчай, все буде здаватися вам дуже просто після 2-3 денної тренування.

Для пошуку виделок є платні сканери букмекерських виделок. Деякі з них дуже навіть допомагають. Але самі «жирні» виделки ви будете знаходити вручну і пишатися цим 🙂

Відійдемо від математики на момент і подивимося на букмекерські контори

Інший важливий аспект роботи це вибір букмекерів. Виделочників не дуже то люблять у деяких букмекерських конторах, «ми як мікроби, нас ніхто не любить, але без нас неможливо вижити».

В основному не люблять виделочників у «слабких» і повільних букмекерських конторах, де вони не мають можливості швидко реагувати на ринок і коригувати коефіцієнти. Можна, звичайно ,поспекулювати у них, але рано чи пізно вони уріжуть ліміти ставок і вам буде не цікаво продовжувати ставити там, тому що ваш заробіток безпосередньо залежить від величини сум, які ви ставите. Але є «сильні» контори, яким все одно, чим ви займаєтеся, граєте або ставите виделки (ми відзначаємо міткою Pro, букмекерів, які лояльно ставляться до виделочників).

Перевірте рейтинг букмекерів і огляди букмекерських контор перед тим, як вибрати букмекера.

Як розпізнати виделку?

У виделці повинні бути два або більше взаємовиключних один одного результати! Найпростіший і популярний тип – це подвійні виделки. Приклади таких вилок:

Теніс: перемога першого гравця проти перемоги другого гравця. Третього результату не може бути.

Футбол: перемога першої команди і не програш другий (Х2). Чи не програш другої команди чи нічия або перемога другої команди. І так ми виключили всі результати.

Тепер як зрозуміти, виделочні коефіцієнти чи ні?

Приклад: ми знайшли два букмекера, які дають такі коефіцієнти на матч Надаль vs Федерер. Надаль у нас П1 і відповідно Федерер П2.

Marathonbet:

П1-1.5

П2 2.6

Betfair:

П1 – 1.3

П2 – 3.2

Дивимося варіант звичайної ставки в одного єдиного букмекера: якби ми поставили на обох спортсменів у Марафоні: Ставимо 100 на П1 з Коеф. 1.5, для рівного розподілу виграшу треба помножити ставку на коеф. Надаля і потім поділити суму на коеф. Федерера 100х1.5/2.6 = 57.69. І так ми бачимо, що на другий результат треба буде поставити більше, ніж потенційний виграш при перемозі Надаля. Тобто ми опинимося у мінусі при будь-якому розкладі.

А от варіант виделки. Ставимо на П1 – 1.5 у Марафоні і на П2 – 3.2 у Betfair.

100 $ x1.5 / 3.2 = 46.87 І так що б перестрахуватися, нам потрібна менша сума, ніж наш потенційний виграш при перемозі Надаля. Ось вона виделка. При будь-якому розкладі ми виграємо 3.13 доларів.

100 х 1.5 = 150

46.87 х 3.2 = 150

Ставили ми всього 146.87 доларів.

Як у будь-якій справі, тут є свої “підводні камені”

Я перерахую деякі найбільш часто зустрічаються проблеми:

1. Різниця у правилах прийому ставок у букмекерів. Один букмекер може приймати ставки на хокей з урахуванням овертайму інший тільки на основний час. У результаті при несприятливому закінчення матчу можуть програти обидві ставки, а у нас, як ви пам’ятаєте, повинна виграти одна ставка і з залишком покрити програну. Дуже часто буває різниця в правилах прийому на теніс, наприклад, у тенісі нерідко буває, коли один з суперників не дограє матч і здається. Марафон у цьому випадку визнає його переможеним (правила прийому ставок на теніс в БК Марафон помінялися і вже збігаються з біржею ставок Betfair), а Betfair зробить повернення ставки, якщо гравець здався, не догравши хоча б перший сет. Одним словом, читайте правила прийому уважно, так як вони можуть бути зміненими з часу написання цієї статті та тільки потім починайте ставити. З футболом все йде легше, правила, в основному, скрізь однакові.

2. Ви повинні зрозуміти, яка контора дала вилку, і поставити у цій конторі першу ставку. Не рідко поки ви ставите в одній конторі, в іншого вже поміняли коефіцієнт і вилка пропала. Визначте для себе «витривалість» контори. Найчастіше треба ставити спочатку у фундаментальних букмекерських конторах, а потім на біржах ставок або низько маржинальних букмекерів.

3. Порізка ліміту ставок. Є букмекери, які ріжуть ліміти на рахунках виделочників. Щоб уникнути цього намагайтеся ставити не більше 3-4 ставок в день і бажано круглими сумами. 20 ставок на суми типу 236, 122, і 583 тут же викличуть підозру і, як наслідок, вам уріжуть ліміти. Якщо вам урізали ліміт, то можна відкрити ще один рахунок на ім’я одного або знайомих. Але будьте обережні, якщо контора вирахує вас, як власника декількох рахунків, вам загрожує конфіскація виграшу і повернення початкового депозиту. Пристойна контора так ніколи не вчинить, але є й такі.

4. Ставки по ходу гри. Найдохідніший варіант, але треба діяти дуже швидко, тому що у будь-який момент може змінитися хід гри (заб’ють гол, відберуть подачу і так далі) і вам доведеться закриватися у мінусі. Звичайно, не приємно зазнавати збитків, але в цілому ви заробите більше, ніж втратите, так як відсоток прибутку при ставках Live в кілька разів більший.

5. Помилки. Їх роблять всі новачки. Не впадайте у відчай, якщо ви помилилися і зазнали збитків. Я особисто ставився до втраченим грошей, як до оплати за навчання. Ви вчитеся ремеслу, яке буде вас годувати завжди!

Якщо у вас є питання пишіть нам на пошту [email protected]

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?