Шейх з Бахрейна і принц з Йорданії – найімовірніші кандидати на пост глави ФІФА

Рейтинг Букмекерів

Арбітражна палата комітету ФІФА з етики прийняла рішення відсторонити чинного президента організації Йозефа Блаттера і главу УЄФА Мішеля Платіні від будь-якої діяльності, пов’язаної з футболом, на вісім років. Букмекери миттєво відреагували на зміну в шорт-листі кандидатів на пост керівника світового футболу. Нагадаємо, що вибори президента ФІФА пройдуть 26-го лютого 2016-го.

На шейха Салмана (на фото) в William Hill можна поставити за 2,2

На шейха Салмана (на фото) в William Hill можна поставити за 2,2

У гонці за президентський пост лідирує шейх Салман бін Ібрагім Аль-Халіфа – глава Азіатської футбольної конфедерації (AFC). Раніше шейх з Бахрейна очолив спеціальне і екстрене бюро з проведення відбіркових матчів ЧС-2018. Зробити ставку на Салмана у букмекера William Hill можна з коефіцієнтом 2,2.

З невеликим відставанням за шейхом слідує принц з Йорданії Алі бін Аль-Хусейн. Вірогідність його призначення на пост президента ФІФА оцінюється в 2,6. Трійку фаворитів замикає останній, за версією букмекерів, реальний претендент на перемогу у виборах, нинішній генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно (3,5).

Варто відзначити, що ірландський букмекер Paddy Power бачить фаворитом президентської гонки принца Йорданії (1,7). Далі йдуть Салман (2,9) і Інфантіно (7,0).

Додамо, що Комітет з етики не звинуватив Блаттера і Платіні в корупції, але виніс покарання за юридично не оформлений (отже, незаконний) переказ коштів від першого до другого в розмірі близько $2 млн в 2011-му році. У ході розслідування Блаттер стверджував, що про передачу грошей на адресу Платіні вони домовилися усно, «як джентльмени».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?