Шейх Салман – другий за шансами стати президентом ФІФА, Інфантіно – четвертий у букмекерів

Рейтинг Букмекерів

Після вчорашнього висунення генерального секретаря УЄФА Джанні Інфантіно і шейха Салмана бін Ібрагіма аль-Халіфа, президента Азіатської конфедерації футболу, на пост президента ФІФА, букмекерські контори оновили коефіцієнти ставок на того, хто займе цю посаду. Так, Інфантіно зайняв третю позицію за шансами бути обраним при коефіцієнті 8.00, а фаворитом залишається принц Алі бін-Аль Хусейн (коефіцієнт 2.00), згідно британської букмекерської контори William Hill.

Джанні Інфантіно вступив у боротьбу за президентське крісло ФІФА

Джанні Інфантіно вступив у боротьбу за президентське крісло ФІФА

«Я можу підтвердити, що відповідно до рішення виконавчого комітету УЄФА сьогодні представив необхідну заяву у ФІФА для участі у виборах голови організації. Упродовж всієї моєї кар’єри у футболі я завжди наполегливо працював, щоб служити інтересам нашої великої гри та підтримувати принципи належного управління і справжньої чесності. Я дуже пишаюся тим, чого ми досягли в УЄФА, і тим, як ми поводимося в організації. Багато хто розділяє цінності УЄФА у нашій глобальній футбольній родині», – цитують Інфантіно в ЗМІ. У найближчому майбутньому генсек УЄФА повинен представити свою програму.

Другим за шансами бути обраним новим президентом ФІФА йде шейх Салман, колишній голова Федерації футболу Бахрейну. Коефіцієнт для ставки на нього – 4.00. Примітно, що правозахисники звинувачують шейха в тортурах над  шістьма гравцями збірної Бахрейну з футболу, які брали участь у демонстрації проти влади в 2011-му році. Функціонер називає ці звинувачення хибними. До відсторонення Мішеля Платіні від діяльності у футболі на 90 днів, Салман підтримував його кандидатуру, а до травневих виборів – кандидатуру тодішнього президента ФІФА Зеппа Блаттера.

Сам Мішель Платіні, який є фігурантом антикорупційного розслідування, вважається вже лише четвертим за шансами на виборах президента ФІФА при коефіцієнті 10.00.

Вибори призначені на 26 лютого 2016-го року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?