Шарапова: ніколи не мала справ з букмекерським бізнесом і не збираюся з ним співпрацювати

Рейтинг Букмекерів

Росіянка Марія Шарапова заявила, що не розуміє, як тенісне керівництво забороняє гравцям робити ставки в букмекерських конторах і одночасно співпрацює з букмекерськими компаніями, а також висловила надію, що в тенісі немає договірних матчів.

Шарапова: ніколи не стала б працювати з букмекерськими компаніями

Шарапова: ніколи не стала б працювати з букмекерськими компаніями

Одночасно зі стартом Australian Open вибухнув і скандал з договірними матчами в тенісі. Крім іншого, повідомляється, що вісім тенісистів, які беруть участь у турнірі, знаходяться під підозрою через участь в «договірняках».

Не дивно, що на післяматчевих прес-конференціях частина питань була присвячена темі дивних матчів у тенісі. Довелося відповідати на них і росіянці Марії Шараповій після її переможної зустрічі з японкою Нао Хібіно в першому колі змагання.

У Шарапової поцікавилися, чи не здається їй дивним, що тенісне керівництво суворо забороняє гравцям робити які-небудь ставки в букмекерських конторах, щоб покращити імідж професійного тенісу. Але це ж керівництво не соромиться брати гроші у букмекерів, укладаючи спонсорські контракти з компаніями на кшталт Betway (ця букмекерська контора є спонсором Кубка Девіса і Кубка Федерацій – прим. ред.).

 «Особисто мені це незрозуміло. Не те, щоб я була за чи проти. Як вам відомо, за час кар’єри у мене було безліч пропозицій співпраці з брендами найрізноманітнішної спрямованості. Але я ніколи не працювала з букмекерським бізнесом. У мене навіть шансу такого не було – мої менеджери відразу ж відхиляли подібні пропозиції. Це так далеко від моїх інтересів. Все, з чим я хочу працювати і частиною чого хочу бути, має бути реальним і чесним. Тому я б ніколи не стала працювати з подібними компаніями», – наводить слова Шарапової офіційний сайт Australian Open.

Також тенісистка висловила сподівання, що договірних матчів в тенісі немає.

«Щиро сподіваюся, що подібних матчів в тенісі немає. Для мене спорт завжди значив набагато більше, ніж просто гроші. Я розумію, що чим краще ти граєш, чим більше матчів ти виграєш, тим більше твої призові, тим більше ти заробляєш. Але зрештою для мене це ніколи не було мотивацією в спорті. На кону стоїть набагато більше. Дух суперництва. Виклик бути краще. Ось що означає для мене спорт. Виступи на очах тисяч глядачів, боротьба з суперником і бажання перемогти. Коли ти на корті, гроші нічого не значать», – резюмувала Шарапова.

Нагадаємо, європейська організація ESSA, що займається боротьбою з договірними матчами в професійному спорті, стверджує, що 65% «договірняків» в спорті припадає на тенісні матчі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?