Шанувальників азартних ігор в Малайзії «закривають» десятками тисяч

Рейтинг Букмекерів

У Малайзії місцева влада продовжує активну боротьбу з нелегальними азартними іграми. Всього за 12 днів грудня в країні затримали 112 шанувальників забороненого онлайн-гемблінга, повідомляє CalvinAyre.

В прошлом году полиция провела более 60 тысяч рейдов

Торік поліція провела більше 60000 рейдів

101 затриманий в результаті масивних рейдів визнаний гравцем, 11 звинувачені в організації ігор. Всі затримані віком від 19 до 63 років. Під час обшуків були вилучені 264 ноутбуків і чотири планшета.

Влада Малайзії з максимальною жорсткістю ставляться до проблеми азартних ігор в країні. Приміром, торік поліція цієї мусульманської держави провела більше 60000 рейдів, в ході яких було заарештовано понад 20 000 чоловік і конфісковано більше 130 000 комп’ютерів.

Більше того, в країні створено елітний підрозділ поліції – спеціальна робоча група по боротьбі з антиморального поведінкою, гемблінг і бандитизмом (STAGG). Малайзійська комісія з комунікацій та мультимедіа (MCMC) за підтримки правоохоронних структур за останній час блокувала для співгромадян доступ принаймні до 310 гемблінговим сайтам.

Найближчим часом влада країни приступлять до розробки нового законопроекту, який ще більш посилює покарання за організацію та участь в нелегальних азартних іграх.

Зовсім недавно ми писали про порно-скандал, який розгорівся в країні на ґрунті заборони онлайн-ставок.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?