Сергій Єфименко: посаду операційного директора в БК FavBet займе Нікос Халікіас

Рейтинг Букмекерів

Днями Сергій Єфименко, який займав посаду операційного директора популярної на території СНД букмекерської контори FavBet, сказав «Рейтингу Букмекерів», що покинув компанію. Спеціаліст тепер поділився планами на майбутнє, а також повідомив «РБ», що вакантну посаду займе Нікос Халікіас.

Спеціаліст має намір продовжувати розвиток в беттинг-індустрії

«Причина звільнення суто особистого характеру: політичні розбіжності з кадрової політики щодо деяких співробітників і стратегічних рішень з ключових проектів», – поділився пан Єфименко, додавши, що новим операційним директором БК FavBet стане Нікос Халікіас.

Фахівець зазначив, що за п’ять останніх років компанія виросла більш ніж в десять разів, і зараз це дуже сильний і згуртований колектив, в якому на кожній позиції працюють професіонали, «котрі пройшли безліч життєвих випробувань в професійному і особистому плані».

«У FavBet залишив частинку душі і безліч друзів, але важливо рухатися далі: коли є революційні плани та ідеї і люди для їхнього втілення, треба їх швидко втілювати, поки це не зробили інші. Це хороша дружна компанія з відмінним власником і профі на ключових позиціях, я бажаю FavBet успіху і процвітання в майбутньому», – сказав пан Єфименко.

Він також підкреслив, що має намір продовжувати розвиток в беттинг-індустрії. «Веду переговори, зараз є чотири дуже сильних пропозиції, розглядаю в першу чергу оптимальні рішення для майбутнього втілення в життя своїх проектів і ідей, з вибором не поспішаю – це занадто серйозне рішення, важливо оцінити кожен варіант і зважити всі «за» і «проти» і прийняти оптимальне рішення в першу чергу для людей, які вірять в мене і йдуть за мною», – сказав пан Єфименко.

Нагадаємо, раніше Сергій Єфименко заявив «Рейтингу Букмекерів», що разом з ним з БК FavBet пішла частина команди, зокрема, директор з маркетингу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?