Сергій Єфименко покинув БК FavBet

Рейтинг Букмекерів

Операційний директор популярної на території СНД букмекерської контори FavBet Сергій Єфименко покинув компанію. Про це «Рейтингу Букмекерів» розповів сам пан Єфименко.

Сергій Єфименко пішов з БК FavBet з особистих мотивів

Сергій Єфименко повідомив «Рейтингу Букмекерів», що пішов з БК FavBet з особистих мотивів. Фахівець зазначив, що разом з ним пішла частина команди, зокрема, директор з маркетингу.

Зараз пан Єфименко веде переговори з низкою букмекерських компаній з приводу подальшої взаємодії. Називати компанії фахівець відмовився.

Сергій Єфименко брав участь в створенні і розвитку регіональних проектів БК «Фаворит Спорт» на території країн СНД і в інтернеті. Неодноразово представляв FavBet, а також компанію-розробника Betinvest на різних галузевих конференціях.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?