Сергій Шищенко: «Президент клубу запевнив, що я буду працювати далі»

Михайло Кузьменко

Головний тренер «Сталі» U-21 Сергій Шищенко прокоментував інформацію про своє звільнення з клубу за підозрою в організації договірних матчів.

n1595233590

Сергій Шищенко

За словами Шищенка, він не знає, як таке могло трапитись і хто прийняв  рішення про його звільнення. Тренер молодіжної команди запевняє, що він мав розмову з президентом ФК «Сталь»: «Розмовляв з президентом клубу – він запевнив, що все нормально, я працюю далі», – наводить слова Шищенка «Терикон» з посиланням на ефір телеканалу «Футбол 1».

Всю інформацію про участь в договірних матчах команди та окремих гравців, яка вчора з’явилась в ЗМІ, тренер «Сталі» U-21 вважає наклепом та брехнею: «Буду наймати юристів, які цим займуться аж до судових розглядів. Це цілковитий наклеп», – сказав Сергій Шищенко в ефірі телепрограми «Футбол NEWS».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що чотири гравці «Сталі» U-21 відраховані за договірні матчі, а Шищенко залишив посаду головного тренера.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?