Сергій Палкін: «Допускаю, що матч першості U-19 «Шахтар» – «Волинь» використовували, щоби заробити»

Рейтинг Букмекерів

Генеральний директор донецького клубу прокоментував ситуацію довкола зустрічі юнацьких команд «Шахтар» – «Волинь», на який на біржі ставок Betfair поставили понад 250 тисяч доларів США, а також поділився міркуваннями щодо протидії договірних матчів в Україні.

yaiup

Сергій Палкін: чекаємо жорстких, рішучих заходів від Федерації

«Заявляю, що ФК «Шахтар», гравці і тренери U-19 не причетні до даного неприємного епізоду. Всі команди клубу виходять на поле з єдиною метою – перемагати в чесній спортивній боротьбі, дотримуючись правил Fair Play. Матч з «Волинню» не був винятком. Допускаю, що деякі навколофутбольні особи використовували матч, щоб заробити. Це пригнічує і кидає тінь на команди, імідж змагань, спонсорів і організаторів», – сказав Палкін.

За його словами, футболісти зазвичай лише інструмент в руках організаторів сумнівних матчів. Гравці потрапляють під тиск, під спокусу заробити легкі гроші. Тому потрібно захистити наш футбол саме від замовників і організаторів цієї складної системи маніпулювання результатами.

«Ситуація виходить або вже вийшла з під контролю. Вважаю, що керівник Комітету з етики пан Кочетов повинен або навести порядок і очистити футбол від хвороби, або піти у відставку. Питання протидії цьому злу має бути темою №1 у порядку денному ФФУ, поки ми не позбудемося цієї проблеми. Чекаємо жорстких, рішучих заходів від Федерації, пана Кочетова і Комітету з етики», – резюмував генеральний директор «Шахтаря».

Ігор Кочетов заявив, що ця гра і дії захисників «Волині» викликали у ФФУ підозри, голова Federbet Франческо Баранка у своєму коментарі для «РБ» зазначив, що в азіатських нелегальних конторах аномальних ставок на цей матч не було.

Представник Favbet розповів «Рейтингу Букмекерів», що у них аномальних ставок на дивний матч юнацьких команд «Шахтаря» і «Волині» також не було. Хоча ФФУ вже розпочала розслідування щодо цього матчу чемпіонату U-19.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?