Сергій Кандауров: «З появою деякої людини на базі у нас почалися дивні матчі в дублі «Металіста» і команді U-19»

Михайло Кузьменко

Екс-начальник селекційного відділу харківського клубу Сергій Кандауров розповів в інтерв’ю MatchDay, хто може стояти за дивними матчами в «Металісті».

sergej-kandaurov

Сергій Кандауров: «В дублі хлопці також не отримують зарплати. Там також є проблеми»

Журналіст Роман Бебех взяв досить цікаве інтерв’ю у колишнього гравця  ФК «Металіст», «Маккабі» Х. та «Бенфіки», а нині тренера та футбольного експерта Сергія Вікторовича Кандаурова. Була піднята неприємна нині в Україні тема договірних матчів, до яких часто приписують молодіжні склади «Металіста». Зокрема, мова пішла про Бориса Полякова, який до цього працював у ФК «Таврія», а з його появою в «Металісті» почали виникати такі от дивні матчі.

«Усім говорили, що він просто близька людина Бойцана. Мені в голову не приходить, як таке може відбуватися в клубі Прем’єр-ліги. Поляков почав брати участь у всіх трансферах, з футболістами спілкуватися. Я не хочу нікого звинувачувати. Можливо, збіг? Але з його появою на базі у нас почали відбуватися дивні матчі в дублі «Металіста» і команді U-19. Він сім місяців прожив на базі і два дні тому його офіційно оформили в клубі, легалізували. І в цей момент прибирають з клубу мене», – сказав Кандауров.

Раніше сайт «Рейтинг Букмекерів» повідомляв про подібні матчі в системі ФК «Металіст», коли заступник гендиректора клуба Олександр Бойцан відкрито заявляв, що знає про 4-5 «нечистих» матчів у молодіжному чемпіонаті за участю харківських гравців.

«Ці проблеми з’явилися в новому сезоні. Навесні їх не було. Хоча в дублі хлопці також не отримують зарплати. Там також є проблеми», – наголошує Кандауров.

Читайте також по темі: Генеральний директор «Зорі» назвав організатора договірних матчів молодіжної командиНаставник «Зорі» Юрій Вернидуб: «Ці «гравці» не повинні взагалі перебувати в сфері футболу»,

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?