Саленко: «Динамо» програло чемпіонат 1992 року, тому що «Таврія» передумала «здати» матч»

Тарас Гончар

Колишній нападник «Динамо» Олег Саленко розповів, за яких обставин київський клуб поступився у фінальному матчі першого чемпіонату незалежної України. За словами колишнього футболіста, була домовленість із сімферопольськими гравцями про потрібний результат, проте суперник передумав «злити» гру.

dynamo-tavrija

Олег Саленко: «Динамо» програло чемпіонат 1992 року, тому що «Таврія» передумала «здати» матч»

«Домовилися. Тоді були дві групи. У фінальній групі спочатку два матчі повинні були грати, а потім зробили один матч. Ми за місяць до кінця стали чемпіонами у себе, і вже місяць відпочивали. Ми домовилися, що вони нам здають матч. Ми приїхали, вже були замовлені і салют, і все інше. У перерві я підходжу і кажу: «Щось тут не так». Вони: «Ми вирішили, що ні». А зібратися після цього дуже було важко, адже ми місяць не тренувалися та приїхали на відпочинок», – розповів Олег Саленко під час передачі «Футбольний на голову» на FootballHub.

За словами колишнього футболіста, домовленість «Динамо» з «Таврією», аби сімферопольці «здали» поєдинок, була на рівні футболістів і тренерів, а керівники клубів не були в курсі такої угоди.

Нагадаємо, що в 1992 році в «золотому» матчі першого чемпіонату незалежної України, який відбувся в Львові, «Таврія» обіграла «Динамо» з рахунком 1:0 та стала першим чемпіоном після розпаду СРСР. Єдиний гол був на рахунку Сергія Шевченка, нинішнього наставника сімферопольської команди.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт