Сайт букмекера FavBet працює в повноцінному режимі

Олександр Веселов

З понеділка офіційний сайт букмекерської компанії FavBet функціонує в повноцінному режимі. Тим часом компанія ініціювала внутрішнє розслідування причин потужної хакерської атаки в ніч на католицьке Різдво.

Букмекер вважає атаку ретельно спланованим замовленням конкурента

Букмекер вважає атаку ретельно спланованим замовленням конкурента

«Ми вдячні вам за довіру і зробимо все можливе, щоб бути кращими у 2016 році», – інформує FavBet на своєму сайті.

Відзначимо, що Сергій Єфименко, операційний директор букмекерської компанії, повідомив про відновлення роботи сайту 2-го січня. Тим не менш, до понеділка електронний ресурс діяв в інформаційному режимі.

Проблеми з доступом на сайт у букмекера почалися з 25-го грудня 2015 року. У ніч на католицьке Різдво зусиллями хакерів була знищена левова частка інфраструктури сайту.

В ексклюзивному інтерв’ю «Рейтингу Букмекерів» Сергій Єфименко повідомив про те, що атака на сайт була ретельно спланована і професійно виконана. У справі, судячи з усього, замішаний великий конкурент. Більш того, в інциденті взяли участь і співробітники букмекера.

«Вкрай неприємно бачити подібну «брудну» гру в такому вузькому букмекерському світі. «Завдяки» подібним діям додано дуже багато негативу в і без того важку букмекерську роботу», – зазначив Єфименко.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?