Сайт БК Winline зазнав DDoS-атаки

Рейтинг Букмекерів

Як повідомляє представник букмекерської контори Winline, сайт компанії недоступний з ранку 16-го листопада, тому що зазнав DDoS-атаки (розподілена атака на відмову в обслуговуванні).

Сайт букмекерської компанії Winline недоступний майже добу

Сайт букмекерської компанії Winline недоступний майже добу

«Шановні гравці, сайт БК Winline з ранку піддався DDos-атаці, у зв’язку з чим впродовж дня у багатьох з вас виникли проблеми з відвідуванням нашого сайту.

Наші співробітники до кінця усувають проблеми, які у нас виникли, тому сайт працює періодично. Як тільки ми повністю завершимо технічні роботи, ми відразу ж вам про це повідомимо.

Поспішаємо запевнити і заспокоїти всіх наших гравців: наші співробітники відразу ж вирахували характер і ступінь атаки на наші сервери, тому всі ваші дані і кошти залишилися в безпеці і незмінні.

Сподіваємося на ваше розуміння і терпіння. Незабаром ви знову зможете робити ставки в штатному режимі», – йдеться в офіційному зверненні Winline в коментарях до огляду на «Рейтингу Букмекерів».

«Рейтинг Букмекерів» постарається отримати коментарі прес-служби букмекерської компанії Winline про недоступність сайту.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?