Румунський тенісист довічно дискваліфікований за договірний матч

Рейтинг Букмекерів

Румунський тенісист Олександру-Даніель Карпен довічно дискваліфікований за те, що в 2013-му році спробував організувати договірний матч.

Олександру-Даніель Карпен в 2013-му році спробував організувати договірний матч

Згідно з даними організації Tennis Integrity Unit (TIU), що спеціалізується на боротьбі з договірними матчами в тенісі, румунський спортсмен в 2013-му році запропонував іншому гравцеві, ім’я якого не називається, зіграти матч із заздалегідь визначеним результатом, повідомляє BBC.

Карпен визнав свою провину в 2015-му році, однак рішення про ступінь покарання тенісиста було прийнято тільки зараз. У 2015-му році він зіграв свій останній матч в кар’єрі – на турнірі серії «фьючерз» в Румунії.

Вищими досягненнями спортсмена були 1088 місце в одиночному рейтингу (2007) і 274 місце – в парному (2014 року).

Нещодавно стало відомо, що колишній австралійський тенісист Нік Ліндаль отримав сім років дискваліфікації і штраф в розмірі $35 тис. За організацію договірного матчу в 2013-му році. Спортсмен здав матч на турнірі серії «фьючерз» в австралійському місті Тувумба в 2013-му році, коли йому протистояв співвітчизник Ендрю Корбітт слабшого рівня, а перед грою розповів про свої наміри стороннім людям, що дозволило їм зробити ставки на цю подію.

Раніше чинного чемпіона юніорського Australian Open, 18-річного Олівера Андерсона звинуватили в організації договірного матчу на «Челленджері» в Траралгоні в жовтні 2016- го року.

Організація Tennis Integrity Unit (TIU), що спеціалізується на боротьбі з договірними матчами в тенісі, випустила додаток для смартфонів, мета якого – боротьба з договірними матчами.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?