Руйнуємо міф про ставки в понеділок і п’ятницю

Рейтинг Букмекерів
Сьогодні «Рейтинг Букмекерів» пропонує поговорити на тему ставок в такі дні, як понеділок і п’ятниця, і постарається розвіяти міф про те, що ці дні віддані на відкуп букмекерам і саме в ці дні всі матчі граються на контору.
2-103

Руйнуємо міф про ставки в понеділок і п’ятницю

Понеділок і п’ятниця – день букмекера?

Складно стверджувати, що такої думки всі і вся навколо, але вона і справді існує і зустріти її можна досить часто. Дуже багато гравців вважають, що винесені матчі на понеділок і п’ятницю носять по суті своїй договірний характер і результат заздалегідь спланований букмекерами. І саме цим багато любителів ставок на спорт пояснюють якісь сенсації за участю лідерів або, наприклад, відсутність забитих голів там, де все говорить за феєрію і двозначний рахунок на табло.

При цьому всі ці «філософи» продовжують справно ставити в ці самі дні і після кожної невдачі в такий ігровий день знову заводять розмови на тему всесвітньої змови букмекерів проти гравців, які заздалегідь планують результат зустрічей і заманюють в свої нещадні тенета бідних і довірливих гравців.

Але за фактом виходить так, що сенсації або різного плану несподіванки в ці ігрові дні звертають на себе набагато більше уваги, ніж в звичайний ігровий уїк-енд, коли повнісінько інших поєдинків, де очікувані результати проходять або мають місце і інші сенсації. Тобто, якщо умовні «Барселона» або «Реал» оступляться в уїк-енд, увага цьому буде, але не настільки пильна – адже в тій же Німеччині очки втратить «Баварія», а в Лізі 1 «ПСЖ» пропустить 3 голи в свої ворота. І на тлі великої кількості подій, звичайно, якась одна конкретна сенсація просто розчиняється і втрачає настільки підвищену увагу до себе. А ось якщо це осічка того ж «Реала» або тієї ж «Барси» у винесеному матчі, до цього буде неймовірна увага.

Крім матчу з їхньою участю, з топ-першостей буде всього кілька афіш. Тобто увага гравців зосереджується автоматично на цих іграх, які можна перерахувати по пальцях в даний ігровий день. І основний потік ставок буде йти також в одному напрямку на тлі того, що мислення більшості гравців схоже, а різні ресурси з прогнозами на просторах Інтернету лише додатково підштовхують беттерів до банальніших варіантів ставок, які напрошуються автоматично і так у більшості.

Докладаючи більше зусиль, можна майже в будь-якій грі шукати не найочевидніший, але правильний варіант, який при цьому відрізняється від думки натовпу, що часто веде до виграшу у букмекера

Ставки заслуговують на серйозну увагу і обмірковування в будь-який момент і ігровий день, але в дні винесених матчів гравці отримують помітно більше часу для аналізу. Причому не тільки самого матчу, а й усього минулого туру в цій першості – цей аналіз зіграних матчів часом теж допомагає прийти до вірного висновку щодо протистояння, яке завершує тур. Однак, не зважаючи на все це, більшість беттерів продовжують мислити, грубо кажучи, примітивно і досить швидко навіть в ті ж понеділок або п’ятницю, коли час дозволяє приділити аналізу більше уваги, що при гарній роботі дозволяє знайти нестандартні і виграшні вибори в лінії.

Втім, багато хто з нас часом просто лінується і вибирає найбільш очевидні і банальні варіанти, які в підсумку виявляються неправильними. Докладаючи більше зусиль, можна майже в будь-якій грі шукати не найочевидніший, але правильний варіант, який при цьому відрізняється від думки натовпу, що часто веде до виграшу у букмекера. Загальна думка часто викликана набором загальних фактів, відомих всім – на кшталт різниці в класі, поточної форми та якихось простих статистичних даних. Але ж для регулярного успіху в грі проти букмекера необхідно враховувати куди більше факторів.

Висновок

Отож сенсації і несподіванки в винесених матчах на понеділок або п’ятницю зовсім ніяк не пов’язані зі всесвітньою змовою букмекерів. Найчастіше це звичайні результати, а програні ставки гравців в таких поєдинках, швидше за все, прості і банальні помилки самих беттерів у виборі і небажання проводити належний аналіз.

Договірних ігор вистачає в сучасному спорті, як і ігор на контору. Але до подібного роду винесені поєдинки в топ-лігах не мають жодного стосунку. Такі думки не більше, ніж просто спроба гравця виправдати свій програш і небажання визнавати свої помилки в підході до розбору тієї чи іншої гри. Отож не намагайтеся виправдати свої поразки такими банальними думками і приділяйте більше уваги аналізу і розбору кожного матчу, на який ви ставите. Особливо в такі дні з винесеними іграми, коли до цього розташовує ваш час через скромний і обмежений календар і розклад.

Не намагайтеся ставити підпис під чужими словами або підкорятися чужій думці, і спробуйте більше думати своєю головою і мислити нестандартно. Особливо в такі ігрові дні, коли переважна більшість гравців дивляться в одну і ту ж точку, не помічаючи якихось реальних нюансів, які говорять про зворотне. Або ж просто обходьте стороною такого роду матчі, щоб уникнути невпевненого вибору.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт