Розуміння цінності ставки

Рейтинг Букмекерів

Розуміння цінності ставки є досить складним, але дуже важливим аспектом гри на букмекері. Хоча багато гравців ставляться до цього досить легковажно. Якщо ви плануєте грати довго й успішно, вам доведеться освоїти це. Навчившись оцінювати валуйність ставок, ви зможете вигравати на командах, в які букмекери не вірять.

4.1. Виберіть «ваш» вид спорту

На початку вашої ігрової кар’єри вам слід визначитися з видами спорту та чемпіонатами, на які ви збираєтеся ставити. Не намагайтеся розпорошуватися і осягнути неосяжне. Виберіть лігу, яку ви знаєте досконально. І не варто лізти в ті види спорту, в яких ви нічого не тямите. Вам важливо знати, в якій формі перебуває та чи інша команда, як зазвичай виступає той чи інший спортсмен.

Приміром, упродовж усього року ви можете знайти багато привабливих ставок в хокеї. Але якщо ви про цей вид спорту нічого не знаєте, то гра для вас перетвориться на порожню витрату часу і, що найголовніше, грошей. Ставте на те, в чому дійсно розбираєтеся.

4.2. Оцінюйте ймовірність результатів самостійно

Вам зовсім не обов’язково бути професором математики для того, щоб стати успішним гравцем. Але правильно оцінювати вірогідність результатів ви зобов’язані.

Багато гравців часто просто прислухаються до думки більшості, забуваючи при цьому про свою власну думку. Приміром, у футбольному матчі між явним фаворитом і явним аутсайдером більшість природно вибере фаворита, не допускаючи, що і аутсайдер теж може вистрілити в окремо взятому матчі. Шанси на успіх є у всіх.

Самостійно оцінюйте шанси команд, і ваші шанси на успіх в ставках збільшаться.

4.3. Не йдіть на поводу букмекерських коефіцієнтів

Для того, щоб зрозуміти, яка справжня цінність ставки, вам необхідно визначити для себе коефіцієнт, з яким ви готові ставити на результат. Порівнюйте отриманий вами коефіцієнт з тим, який пропонують букмекери. Так ви зможете знаходити завищені коефіцієнти на недооцінені букмекерами події. Складно передати, наскільки важливий даний момент для гравців-початківців. Відштовхуйтеся в першу чергу від своїх думок. Оцініть ймовірність події самостійно, а не йдіть на поводу у букмекерів.

Звичайно, це займе у вас чимало сил і часу. Але якщо ви будете тренуватися кожен тур ліги, яку ви обрали для ставок, то результат не змусить себе чекати.

4.4. Букмекерський ринок не стоїть на місці

Не варто забувати, що букмекерські лінії – це ринок, який не стоїть на місці, а постійно змінюється. Залежить це від всіх деталей, навіть від дрібниць. Тому, коли ви дивитеся матч, ви вже можете оцінювати, наскільки зміняться котирування завтра.

Звичайно, якщо ви втягнетеся і будете дивитися на спорт саме з цієї точки зору, то вам буде дуже складно просто насолоджуватися матчем, як у колишні часи. Але для успішної гри важливі всі деталі. І аналітичне мислення тут вам тільки допоможе.

4.5. Огляд і аналіз

Як кажуть, у тебе немає майбутнього, якщо у тебе немає минулого. Перш ніж оцінювати майбутні матчі, вам необхідно ретельно проаналізувати попередні. Це стосується і гри команд, і ваших минулих оцінок тих чи інших результатів. Не бійтеся робити роботу над помилками. Повірте, це серйозно допоможе вам у майбутньому.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?