9 істин успішного гравця на ставках

Рейтинг Букмекерів

У кожного успішного гравця є свої правила, і ось 9 правил (або істин), які об’єднують більшість гравців, які досягли успіху в ставках на спорт.

1.1. Розуміти концепцію «валуйних ставок»

Якщо ви не будете керуватися концепцією «валуйності» – можете зайнятися чим-небудь іншим. Так, ви можете бути впевнені, що команда, на яку запропонований коефіцієнт 1.30, переможе. Але чи відображає ця ставка реальний стан справ?

Звичайно, часто бувають випадки, коли та чи інша команда просто зобов’язана перемагати. Але разом з тим, треба розібратися, чи відповідають запропонований букмекером коефіцієнт із реальним розкладом сил. Ви ж не будете переплачувати за якусь річ тільки тому, що дуже хочете її придбати. Це не правильно. Те ж стосується ставок.

Розрахувати справжню цінність ставки дуже просто. Але мало хто насправді цим займається. Разом з тим, це дозволяє зрозуміти, чи варто ставити на той чи інший результат.

1.2. Володіти основами математики

Якщо ви хочете довго і успішно грати на ставках, то повинні вміти правильно розраховувати валуйність ставок і скласти життєздатний план, стратегію вашої гри, яка завжди заснована на математичних розрахунках, і орієнтуватися в коефіцієнтах.

Якщо коротко, гра у букмекерів – це гра в числа. Вам потрібно як мінімум без проблем орієнтуватися в множенні і діленні, обчисленні відсотків і в простих формулах.

1.3. Знати, як букмекери встановлюють коефіцієнти

Букмекери встановлюють коефіцієнти на ту чи іншу подію, виходячи головним чином з того, як будуть розподілятися гроші в ставках на можливі результати. І часто коефіцієнти не відображають істинної ймовірності подій, а деколи вони встановлюються з метою залучити велику кількість гравців до ставок на обидва результату події, щоб перестрахуватися і в підсумку спокійно отримати прибуток на своїй комісії.

Гравці зі стажем можуть знайти найдоцільніші варіанти для ставок, вибираючи результати, які недооцінив букмекер, і обходячи стороною ставки, які даються «дешево». Часто валуйні ставки можна знайти в популярних подіях, які привертають велику кількість гравців, що не замислюються про те, що позиція фаворита не така вже непорушна, а коефіцієнт на нього не відображає реальну ймовірність перемоги. До таких подій належать фінали різних кубків, чемпіонати світу та Європи і так далі.

1.4. Не списувати з рахунків аутсайдерів

Чим довше ви будете грати, тим більша ймовірність, що ви будете звертати увагу на команди, які не користуються популярністю. Приміром, свого часу одна з команд виступала дуже непогано. Але у неї трапилася серія з чотирьох або п’яти невдалих матчів, яка помітно піднімає коефіцієнт на перемогу цієї команди в наступних зустрічах.

Придивіться до таких команд. Невдачі не можуть тривати вічно.

1.5. Не опускати руки після невдач

Ви повинні навчитися миритися з невдалими серіями. Вони бувають у всіх. Не дозволяйте невдачам залишити вас поза грою. Викиньте весь негатив з голови, продовжуйте аналізувати. І знайте, що рано чи пізно талан повернеться до вас обличчям. Разом з тим, не впадайте в ейфорію після вдалої серії. Втрачати голову в подібних ситуаціях неприпустимо. Просто дотримуйтеся свого плану на гру і гніть свою лінію.

1.6. Не сподіватися на «джекпот»

Це стосується в першу чергу експресів. Потрібно розуміти, коли варто складати експреси, а коли – ні. Звичайно, подібні ставки обіцяють вам великий куш. Але перш ніж ставити, ви повинні все чітко проаналізувати і зрозуміти, чи варта гра свічок.

Наприклад, якщо ви вибрали експрес з шести подій, на кожне з яких встановлений «чесний» коефіцієнт 2.00, ви отримаєте загальний коефіцієнт 64.00. Але так як букмекери замість 2.00 запропонують вам в кращому випадку коефіцієнт 1.90 (тобто, за мінусом 5% комісії), то загальний коефіцієнт з 64.00 знизиться до 47.00.

Але є й зворотні приклади.

Якщо ви знайдете кілька валуйних ставок, то цілком можете зібрати дуже хороший і вигідний експрес. Не варто розмінюватися на ставки, які не відображають реального стану справ. Цим ви лише понизите свої шанси на успіх і втратите час.

1.7. Мати терпіння

Звичайно, дуже добре зірвати великий куш за короткий проміжок часу. Але дуже малоймовірно, що з вами це трапиться. Створіть банк. І намагайтеся грати так, щоб з кожною ставкою він збільшувався. І вже дуже скоро ви побачите перші плоди подібної гри.

1.8. Використовувати банк з розумом

Якщо хочете вигравати, то в першу чергу ви повинні вміти організовувати свій банк. Якщо перевести в гривневий еквівалент, то у випадку, якщо ви плануєте ставити за один раз по 50 гривень, ваш банк повинен стартувати з 2500 гривень. При грі рекомендується слідувати стратегії дробового Келлі, яку ми розглядали в одному з перших розділів.

Якщо на довгої дистанції кожна ваша ставка буде приносити в середньому 5% прибутку, можете вважати себе успішним гравцем. Щоб досягти цього – грамотно витрачайте банк.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Новая версия

Предлагаем попробовать Вам версию сайта для игроков из Украины на русском языке:

Русские и украинские эксперты на одном сайте
Рейтинг БК специально для
Украины
Доступ ко всем БК
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?