Як ставити на скачки

Рейтинг Букмекерів

Із розвитком Інтернету та сучасних технологій для любителів ставити на скачки настали золоті часи. Безліч онлайн-букмекерів пропонують поставити на скачки в режимі онлайн. Для цього вам не треба навіть перебувати на іподромі. Зараз ми розглянемо, що ж вам необхідно для успішної гри на скачках.

5.1. Визначтеся з видом скачок і гонкою

Скачок в світі не так багато. Особливо влітку. Тому радимо вам визначитися з видом скачок і конкретними гонками, які ви будете дивитися регулярно, і про які у вас завжди буде вичерпна інформація. І надалі ставте тільки на них.

5.2. Створіть базу даних

Якщо ви будете стабільно стежити за однією із гонок, швидше за все, ви з легкістю зможете зорієнтуватися у складі її учасників. Створення бази даних, в яку ви будете вносити інформацію про забіги та учасників, помітно збільшить ваші шанси на перемогу.

До речі, є спеціальні сервіси, що збирають і надають статистику скачок.

5.3. Звертайте увагу на погоду

Гонки, що проводяться в літні місяці, є найскладнішими для букмекерів. В основному погода в цей час хороша, траса суха і однакова під час усіх забігів.

Тим не менш із зміною погоди може змінюватися і результат. Так що звертайте на це увагу. При аналізі результатів скакунів звертайте увагу, в яких умовах вони добували перемоги і в яких умовах їм доведеться змагатися в майбутній гонці.

5.4. Приймайте до уваги стиль учасників

Оцініть стиль кожної з коней і те, в якій формі вони підійшли до забігу. Небагато гравців звертають увагу на стиль коней, і треба мати «нюх», аби використовувати цей фактор. Приміром, два лідери забігу можуть зі старту «гнати» і настільки захопитися особистим протистоянням, що кінь, який йде впритул за ними, отримає шанс до фінішу.

5.5. Ставте не так на імена, а на форму

Не завжди коні з великих стаєнь – реальні фаворити. Звичайно, в очах букмекерів і більшості гравців вони залишаться головними претендентами на перемогу. Але вам варто звертати увагу не на ім’я, а на форму, в якій підходить той чи інший кінь до забігу. Далеко не факт, що популярний кінь фінішує першою. Озбройтеся результатами.

Також звертайте увагу на тренерів. Молоді й голодні до перемог тренери нерідко видають результати краще, ніж їх досвідчені колеги, «наївшись» успіхом.

5.6. Уникайте явних фаворитів, ставте на перемогу/місце

Вкрай рідко ставка на скакуна з коефіцієнтом нижче 2.00 є валуйною. Краще уникати ставок на явних фаворитів. Вигідніше ставити на перемогу/місце (each-way bet), і краще робити такі ставки на забіги, в яких беруть участь 8-10 коней.

5.7. Фактор жеребкування

Для гравця важливо зрозуміти, в якого з коней будуть найбільші шанси на успіх. Дуже багато залежить від жеребкування: з якої бігової доріжки стартуватиме той чи інший учасник забігу. Ґрунт на різних частинах траси може відрізнятися, відповідно це може дати перевагу одному з коней, а для іншого, навпаки, створити труднощі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?