Оцінка форми футбольних команд

Рейтинг Букмекерів

Перш ніж зробити ставку на футбольний матч, вам необхідно добре підготуватися. Вивчіть статистику останніх матчів обох команд. Подивіться, як суперники грають один проти одного. Зверніть увагу на те, як та чи інша команда грає на своєму полі і на виїзді. Придивіться до тренерів і гравців. Це допоможе вам вибрати вірну ставку.

3.1. Ставки, засновані на результатах

Дуже часто гравці роблять ставки, виходячи лише з того, які результати показувала та чи інша команда останнім часом. Але подібна тактика може бути небезпечна, так як клас суперників різниться, і новий може бути сильніше попередніх трьох разом узятих. Слід враховувати очні зустрічі в останніх сезонах, останній десяток матчів команд, то, як команда, що приймає, грала в поточному сезоні вдома, а та, що гостює, – на виїзді.

Розглядаючи останні матчі, зверніть увагу, з яким рахунком команда виграє. Якщо вона громить суперників у два-три голи, до неї варто придивитися. Якщо ж кожна з перемог дається команді насилу та різниця в рахунку складає всього один м’яч – не ризикуйте.

3.2. Статистика особистих зустрічей

Ще один важливий момент. Перед матчем обов’язково зверніть увагу на те, як команди грали між собою раніше. Але також подивіться, наскільки змінилися склади та форми команд із моменту їх останнього побачення. Може бути, що в одну з команд прийшли нові футболісти, які змінили малюнок гри та результати. А може, навпаки, хтось із лідерів команди виявився травмованим і не зможе взяти участь у матчі.

Також зверніть увагу на історію протистояння тренерів, на стиль гри тієї чи іншої команди. Наприклад, якщо команда, яка любить захищатися, зустрічається з атакувальною командою, забитих м’ячів у цьому матчі може бути куди більше, ніж у випадку, коли зустрічаються дві команди, які звикли грати від оборони.

3.3. Додаткові турніри

Деякі команди, окрім виступу в національних чемпіонатах, також беруть участь в єврокубках. Тобто проводять більшу кількість матчів, ніж багато їхніх суперники.

Додаткові матчі – це додаткове навантаження, додаткові перельоти, додаткова втома футболістів. Крім того, іноді тренери люблять поберегти провідних футболістів перед відповідальними матчами і не випускають їх на поле у ​​зустрічах з не найсильнішими суперниками.

Також не можна скидати з рахунків, що багато футболістів деколи залишають клуб під час матчів збірних команд. А це, знову ж, додаткові перельоти, матчі, навантаження. Так що, якщо ви врахуєте всі фактори, то цілком можете знайти непогані варіанти для ставок.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?