Як переживати програші?

Рейтинг Букмекерів

Поразки при грі на ставках неминучі. Часом поразки не піддаються логіці. Якщо ви помічаєте, що у вас з’явилася залежність, і ви програєте більше, ніж можете собі дозволити, ми рекомендуємо вам перестати робити ставки. Якщо проблема дуже серйозна, перекрийте для себе доступ до грошей. Передайте свої кредитні картки та заощадження родичам, також пройдіть процедуру самоусунення на сайтах усіх букмекерських контор, на яких ви зареєстровані. Це крайні заходи. Якщо ж у вас все під контролем, ми вам розповімо, як не закинути ставки після того, як у вас трапилася невдала серія.

2.1. Зробіть паузу

Найнебезпечніше час для всіх гравців – хвилини, які слідують за поразкою. У цей час дуже велике бажання відігратися і зробити необдуману ставку, після чого воно слабшає. Як правило, подібні ставки робляться на емоціях і рідко виграють.

Це цілком нормальна людська реакція на невдачі. Але не варто гарячкувати. У вас не повинно бути якийсь чіткої денної норми за виграшами. Ще раз – наберіться терпіння. Навіть після невдалої серії намагайтеся тримати себе в руках і мислити тверезо.

2.2. Поміняйте тактику

У разі якщо обрана вами стратегія гри впродовж певного часу вже не приносить вам прибутку, спробуйте змінити її. Можливо, нова тактика гри піде вам на користь.

2.3. Зменшіть суми ставок

Якщо вас накрила хвиля поразок, спробуйте зменшити суми, які ви ставите. Як мінімум, це допоможе вам скоротити ваші витрати доти, поки почуття впевненості, а разом з ним – і перемоги, до вас не повернеться. Якщо ви зазвичай ставите по 1000-і гривень, спробуйте скоротити розмір однієї ставки до 200-х.

Хоча, як правило, гравці роблять навпаки. Вони прагнуть підвищити суму ставки, щоб якомога швидше відігратися. Але в цьому випадку ви ризикуєте програти всі гроші.

Краще розрахувати дистанцію і повернути своє маленькими кроками.

2.4. Грайте обережно. Спробуйте повернути собі впевненість

Намагайтеся робити менше ставок. Грайте з перестраховками. Постарайтеся ненадовго забути про ставки по ходу матчу. Вони можуть бути дуже небезпечними. Сконцентруйтеся на тих лігах, з якими ви добре знайомі. Повірте, це дуже слушна порада. Хоча багато гравців ігнорують ї. Особливо, якщо їх справи йдуть не так, як їм хотілося б.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Новая версия

Предлагаем попробовать Вам версию сайта для игроков из Украины на русском языке:

Русские и украинские эксперты на одном сайте
Рейтинг БК специально для
Украины
Доступ ко всем БК
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?