Футбольні ставки

Рейтинг Букмекерів

Футбол (сокер) – найпопулярніший вид спорту для ставок на пострадянському просторі і в Європі, на який букмекерами пропонується найширший розпис.

1.1. Ставки на результат

Найпопулярніший вид ставок у футболі – це ставки на результат.

Вони поділяються на два підвиди: ставки на результат основного часу матчу або 1Х2 (перемога однієї з команд або нічия) і ставки на фори, азіатські або європейські.

У ставках типу 1Х2 ви можете поставити на перемогу однієї з команд в матчі або ж на нічийний результат. Азіатські фори були придумані для того, щоб виключити з цього списку нічию і зробити прогнози матчів більш цікавими. Букмекери пропонують вам фору, яку потрібно або додати, або відняти від підсумкового результату однієї з команд.

Приміром, фора «+1,5» означає, що до підсумкового результату команди, на яку ви поставили, необхідно додати півтора гола. І якщо отримана сума голів виявляється більше, ніж у команди суперника, ваша ставка виграє. Фора «-1,5» віднімається з підсумкового результату команди, на яку ви поставили. І якщо навіть після вирахування ця команда перевершує суперника за кількістю забитих м’ячів, значить, ви виграли.

В азіатських форах при нічиєї з урахуванням значення фори відбувається повернення ставки. Наприклад, якщо ви поставили на «Динамо» з форою «-1», при перемозі «Динамо» в один гол ви отримуєте ставку назад. Європейська ж фора не виключає нічиєї і не передбачає повернення – якщо з урахуванням значення європейської фори виходить нічия, ви втрачаєте ставку.

1.2. Ставки на тайм/матч

Ставки на результат першого тайму і матчу також досить популярні. Разом з тим вони не такі прості. Основу цієї ставки становлять все ті ж 1Х2 (тобто перемога однієї з команд або нічия). Але в цьому випадку вам необхідно точно передбачити, яким буде результат матчу після першого тайму і після закінчення матчу. Лише в цьому випадку ваша ставка зіграє.

Щоб робити подібні ставки, ви повинні мати чітке уявлення про те, як буде складатися матч, наскільки сильна та чи інша команда. Одна команда цілком може бути на голову сильніша за суперника. Але при цьому вона може регулярно непереконливо грати в перші хвилини матчу. Все це здатне вплинути на результат вашої ставки. Приміром, якщо ви ставите на те, що після першого тайму буде нічия, а за підсумками матчу фаворит виграє, то описаний вище приклад стає чи не ідеальним варіантом.

1.3. Ставки на тайм

Замість того, щоб ставити на матч цілком, ви можете зробити ставку на результат кожного з таймів. Ці ставки слід грати, якщо зустрічаються приблизно рівні за класом суперники або ж команди з дуже надійною обороною. Також можна вигравати, ставлячи з високим коефіцієнтом на нічию в першому таймі матчу з наявністю явного аутсайдера, який здатний засушити гру та зберегти нулі на табло аж до закінчення перших 45 хвилин.

1.4. Експрес

Суть експреса полягає в тому, що ви робите одну ставку зразу на кілька подій. Головна перевага подібних ставок – високий підсумковий коефіцієнт. Адже в цьому випадку коефіцієнти кожного з обраних вами подій перемножуються між собою.

Розглянемо на прикладі. Припустимо, ви склали такий експрес:

– Перемога «Шахтаря» з коефіцієнтом 1.85 – перемога «Динамо» з коефіцієнтом 1.40 – нічия в матчі «Зоря» – «Волинь» з коефіцієнтом 3.20

Тепер перемножуємо коефіцієнт: 1.85 * 1.40 * 3.20 = 8.28. Непогано, правда?

Але якщо хоча б одна з подій в експресі не зіграє, програє вся ставка.

1.5. Ставки на кількість голів і точний рахунок

Ви можете спробувати спрогнозувати точну кількість м’ячів, які будуть забиті в матчі, або підсумковий рахунок гри. Як правило, коефіцієнти в подібних ставках дуже високі. Але не варто забувати, що результат в подібних ставках спрогнозувати дуже нелегко. Тому ви повинні добре володіти предметом.

Варто відзначити, що на подібні ставки букмекери встановлюють дуже високу маржу. Але, як правило, гравці цього практично не помічають, так як вибір фіналів і коефіцієнтів дуже багатий. Букмекери таким чином намагаються убезпечити себе від збитків, адже їм самим дані результати передбачити також досить проблематично.

1.6. Тотали

Досить популярний вид ставок на футбол – ставки на тотали. Тут вам запропоновано вгадати кількість забитих м’ячів. Як правило, за замовчуванням букмекери на футбольні матчі встановлюють тотал в 2,5 гола. І ваше завдання – передбачити, чи буде в матчі забито більше 2,5 голи (тобто три і більше голів) або менше 2,5 голи (тобто два і менше голів).

Приміром, ви поставили на тотал більше 2,5 голи, а матч завершився нічиєю з рахунком 2: 2. 2 + 2 = 4, а 4 голи – це більше, ніж 2,5. Ваша ставка виграла.

1.7. Нічия ставки немає

У цьому випадку ви ставите на перемогу однієї з команд. Але якщо матч завершиться внічию, ваша ставка буде розрахована з коефіцієнтом 1.00, і поставлені вами гроші повернуться на ігровий рахунок. Як правило, коефіцієнти тут нижчі, ніж в ставках типу 1Х2. Ставка «Нічия ставки немає» є повним аналогом ставки на перемогу з азіатською форою «0».

1.8. Хто відкриє рахунок

Тут ви ставите на те, який футболіст (або команда) заб’є перший м’яч зустрічі. Але необхідно для початку уважно ознайомитися з правилами букмекерської контори, в якій ви граєте, щоб виключити непорозуміння. У різних букмекерів можуть діяти різні правила для автоголів, гравців, які вийшли на заміну, і так далі.

Також існують варіанти, за яких зовсім необов’язково, щоб футболіст, на якого ви поставили, неодмінно відкривав рахунок у матчі. Він може забити другий чи третій гол зустрічі. Такі ставки у букмекерів називаються «заб’є по ходу матчу».

Існує опція, за якою ви ставите на футболіста, який заб’є останній гол.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?