Ставки на баскетбол

Рейтинг Букмекерів

Баскетбол – один з найпопулярніших видів спорту у світі. Мільйони людей щороку стежать за безліччю ліг і турнірів. Як наслідок, ставки на баскетбольні матчі також користуються успіхом у гравців. Тим більше, що ринок ставок на баскетбол традиційно багатий як щодо подій, так і цінних коефіцієнтів. Найбільший інтерес, природно, представляє Національна баскетбольна асоціація (НБА). У НБА виступають 30 команд з Північної Америки, кожна з яких проводить в регулярному чемпіонаті по 82-а матчі. Поєдинки проходять практично щодня. Якщо ви не знайдете відповідного для себе варіанту в НБА, можете звернути свої погляди на матчі європейських і азіатських чемпіонатів. Баскетбольні матчі в світі проводяться регулярно.

7.1. Ставки на фори

Найбільш популярний тип ставок на баскетбольні матчі – це ставки на фори. У лініях букмекерів на матчі НБА ви напевно бачили подібну картину: «Денвер» (-5,5) проти «Маямі» (+5,5)

Принцип розрахунку даних ставок такий, як і у фор в інших видах спорту. У випадку, якщо фора негативна, ви її забираєте від підсумкового результату команди, на яку поставили. Якщо ж фора позитивна, то, відповідно, додаєте.

7.2. Ставки на аутсайдерів

Гравці, як правило, ставлять на перемогу фаворитів. Це питання з області психології. Таким чином, ринок ставок стає дуже сприятливим для ставок на аутсайдерів. Фори на андердогів, як правило, дуже і дуже чималі.

Розглянемо кілька прикладів. За останні десять сезонів НБА команди-аутсайдери, на які давали фори не менше «+12», в 53% випадків успішно їх «пробивали». Щось подібне відбувається і в північноамериканських студентських баскетбольних лігах. Там в 53% відсотках матчів аутсайдери «пробивають» фору в «+17».

Ці приклади наочно показують, як в НБА букмекери недооцінюють аутсайдерів. І якщо букмекери кажуть, що у команди немає жодних шансів на перемогу, це може зіграти вам на руку.

7.3. Ставки на популярні команди

Як вже було сказано вище, гравці часто ставлять на фаворитів. Також досить багато хто прагне ставити на популярні команди. Найпопулярніша команда в НБА – це «Лос-Анджелес Лейкерс». Так, у свій час ця команда була дуже успішна. Але зараз це тільки історія. І багато гравців часто попадаються на цьому і програють. Якщо подивитися на статистику, можна легко зрозуміти, що такі необдумані ставки не можуть бути успішними.

За останні десять сезонів НБА «Лейкерс» пробивали букмекерську фору менш ніж у 47% випадків. Більш того, у «Лейкерс» дуже погана статистика в домашніх матчах, в яких букмекери вважають їх беззаперечними фаворитами. За останні 10 сезонів у випадках, коли на «Лейкерс» пропонували фору «-10» і вище, команда її змогла пробити лише в 37% матчів. Показові цифри, чи не так?

Аналогічні цифри можна зустріти і в інших популярних команд.

Висновок: далеко не завжди популярна команда виправдовує очікування букмекерів. І сліпо ставити на неї не рекомендується. Ім’я команди не дає гарантії перемоги. В даному випадку набагато розумніше спробувати підловити букмекерів і зіграти проти явних фаворитів.

7.4. Ставки на тотали

У баскетболі також дуже популярні ставки на тотали. Принцип їх такий, як і в інших видах спорту. Букмекер пропонує вам тотал набраних очок двома командами (або кожної з команд окремо), а ваше завдання – передбачити, наберуть команди дану кількість очок чи ні. Залежно від ліги і турніру, а також від команд, тотал може коливатися. Як правило, в НБА тотал коливається від 180 до 220 очок. У студентському баскетболі і європейських чемпіонатах він буде на порядок нижче: 120-160.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?