Ставки на скачки

Рейтинг Букмекерів

У кожному забігу у вас буде кілька варіантів для ставки. Зараз ми всі їх розглянемо.

5.1. Ставки на перемогу

Найпростіша ставка – на перемогу певного коня. Ви ставите на коня, якщо він приходить до фінішу першим, ваша ставка виграє. У всіх інших випадках ставка програє. Деякі букмекери останнім часом пропонують ставки на «подвійний шанс». У скачках це означає, що навіть якщо ваш кінь прийшов до фінішу першим, але був дискваліфікований стюардами, ви все одно отримаєте виграш від ставки.

Також деякі букмекери пропонують «гарантовано високі коефіцієнти». У цьому випадку, якщо коефіцієнт на перемогу коня, на якого ви поставили, безпосередньо перед забігом буде вище, ніж той, який був на момент оформлення ставки, ваша ставка (у разі її виграшу) буде розрахована по тому найбільш високому коефіцієнту.

5.2. Ставки на місце

Спочатку даний вид ставок був доступний тільки на біржах ставок. Але надалі деякі онлайн-букмекери також почали приймати подібні ставки. В даному випадку ви ставите на місце, яке кінь займе за підсумками забігу. Якщо ваш прогноз виправдався – ваша ставка виграє. У всіх інших випадках ваша ставка програє.

5.3. Ставки на перемогу-місце

По суті, це дві окремі ставки: перша – на перемогу коні, а друга – на будь-яке інше місце (або відразу декілька), яке вона може зайняти за підсумками забігу.

5.4. Прогноз

У випадку з цією ставкою вам необхідно вгадати, який кінь прийде до фінішу першою, а який – другий. Загальний коефіцієнт вираховується шляхом перемноження коефіцієнтів на відповідні поодинокі ставки. Водночас підвищується і градус ризику.

5.5. Прогноз на три місця

Дана ставка є аналогом попередньої. Різниця в тому, що на цей раз ви намагаєтеся правильно передбачити коней, які займуть перші три місця у вірному порядку.

5.6. Експреси (ставки-комбінації)

Іще один досить популярний тип ставок, який дозволяє передбачити результати двох або трьох коней.

5.7. Тото

Тоталізатори популярні в країнах, де букмекерам заборонено приймати ставки на скачки. Як правило, маржа в тото висока, оскільки немає конкуренції, вона може досягати 30%.

5.8. Ставки «проти»

Суть цієї ставки в тому, що ви ставите не так на те, що кінь виграє забіг або фінішує на певному місці, а на те, що вона не зуміє цього зробити.

5.9. Попередні ставки

Ви можете поставити на перемогу того чи іншого коня за місяць до забігу. Тобто коли провідні букмекери тільки-тільки починають публікувати коефіцієнти, і вони на порядок вище, ніж в день забігу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?