Теніс

Рейтинг Букмекерів

Теніс – один з найпопулярніших видів спорту серед гравців на ставках усього світу, найбільше ставок в якому доводиться на чотири турніри “Великого шолома”.

2.1. Переможець турніру

Перед початком або по ходу тенісного турніру ви передбачаєте його майбутнього переможця і ставите на нього. Тут варто брати до уваги, що перед початком кожного турніру проходить жеребкування. Так що ви можете приблизно оцінити, які суперники будуть потрапляти тому або іншому гравцеві на його шляху до фіналу. Це допоможе вам максимально чітко уявити шанси того чи іншого тенісиста на вихід у фінал.

Приміром, у головного фаворита турніру на шляху можуть виявитися дуже неприємні та незручні для нього суперники. Водночас як не найсильнішому гравцеві може дістатися цілком комфортний турнірний шлях. Такі випадки досить часті. Перш ніж поставити на переможця того чи іншого турніру, уважно ознайомтеся з турнірної сіткою.

2.2. Ставки на матчі

Це найпопулярніший вид ставок на теніс. Тут ви ставите на перемогу одного з тенісистів в конкретно взятому матчі. І, на відміну від футболу, тут не передбачена нічия. Так що, результату всього два: або тенісист, на якого ви поставили, виграє матч, чи програє. Третього не дано.

Перш ніж ставити на тенісні матчі, ви повинні запам’ятати кілька речей. По-перше, перегляньте історію останніх виступів кожного тенісиста: грав він добре в останні тижні або ж не проходив далі першого раунду, поступаючись не найсильнішим суперникам. По-друге, уважно вивчіть історію протистояння тенісистів, які грають. Часом трапляється так, що один гравець перебуває у світовому рейтингу набагато нижче свого іменитого суперника, але його стиль гри дуже незручний для опонента. І в підсумку не завжди перемагає найсильніший. Ці знання допоможуть вам вірно оцінити шанси гравців на успіх в конкретно взятому матчі. Також ця інформація стане, якщо ви вирішите ставити на сети або на гейми.

Важливим є і те, на якому покритті проводиться матч – на траві, харді або ґрунті. Трава – найшвидший тип покриття, він зручний для тенісистів з сильнішою подачею. Хард також вважається швидким кортом, але він трохи повільніший, ніж трава. Ґрунт – саме повільне покриття в ATP-турі. Не скидайте з рахунків той факт, що у кожного тенісиста є улюблене покриття. І якщо тенісист здорово грає на ґрунті, далеко не факт, що він буде почуватися впевнено на швидких кортах. Приміром, британець Енді Маррей відмінно проявляє себе на харді і на траві. Але як тільки починається ґрунтовий сезон, він перестає нагадувати одного з найсильніших гравців світу.

Так як нічиїх у тенісі не передбачено, коефіцієнти на перемогу фаворитів, як правило, не дуже високі. Тому деякі гравці збирають експреси, щоб отримати прийнятний коефіцієнт. Але тут важливо розуміти: щоб цим займатися, ви повинні досконально вивчити предмет. Потрібно звести ступінь ризику до мінімуму.

2.3. Ставки на рахунок по сетах

Ставки на рахунок по сетах аналогічні ставками на точний рахунок у футболі. Тільки тут ви намагаєтеся передбачити, в скількох сетах виграє той чи інший тенісист: у двох або в трьох (в трьох, чотирьох або п’яти – для матчів турнірів серії «Великого шолома» і Кубка Девіса).

Приміром, ви ставите на те, що Новак Джокович виграє у Хуана Мартіна Дель Потро з рахунком 2-1 по сетах, оскільки знаєте, що Джокович є фаворитом, а Дель Потро – сильний гравець, який цілком може полоскати своєму супернику нерви.

Ще один цікавий вид тенісних ставок – на переможця першого сету. Знову ж таки, тут вам допоможе тільки прекрасне знання предмета. Особливо, якщо ви ставите проти тенісиста, який довго втягується в гру. Коефіцієнти таких ставок будуть дуже непоганими.

2.4. Ставки на фору

У тенісних матчах ви можете ставити і на фори. Як правило, це стосується сетів і геймів.

Ставки на фори по сетах бувають двох видів: на перемогу з форою «-1,5» і з форою «+1,5». Для трисетових матчів ви, по суті, вгадуєте, чи виграє фаворит з рахунком 2-0 або ж аутсайдер зуміє перемогти принаймні в одній партії. Принцип розрахунку даних ставок аналогічний з тим, який застосовується у футбольних форах (чит. попередній параграф).

Що стосується ставок на фору по геймах, то тут враховується загальна кількість геймів у матчі. І тут ставити на фаворитів часом небезпечно. Приміром, на перемогу Рафаеля Надаля як явного фаворита у матчі проти Джона Ізнера можуть давати фору «-5,5». Надаль може виграти у двох сетах, але в кожному з них при цьому можлива завзята боротьба. Припустимо, Надаль в підсумку переможе з рахунком 7:6, 6:4 – в цьому випадку зазначена фора не зіграє.

Тут у вас з’явиться перевага, якщо ви добре знаєте стиль гри кожного з суперників і можете припустити, чого чекати – розгрому чи завзятої матчу з більш-менш рівними шансами на успіх.

2.5. Ставки на тотали

Як і у випадку з форами, ставки на тотали даються на сети і на гейми. Наприклад, можна поставити на тотал більше 2,5 сету. Для перемоги цієї ставки необхідно, щоб в матчі було зіграно щонайменше три сети. Або, поставивши на тотал менше 21,5 гейми, вам потрібно, щоб загальна кількість геймів в матчі було не більше за 21.

Цей вид ставок хороший, якщо ви не можете передбачити переможця зустрічі. Тоді можна поставити на тотал більше. Якщо сили суперників приблизно рівні, то матч може затягнутися на три партії, і ваш тотал більше зіграє. Причому вам не цікавитиме перемога того чи іншого тенісиста. Головне, щоб кількість геймів була велика.

Або ж замість того, щоб ставити на фаворита з невеликим коефіцієнтом, ви можете поставити на те, що матч завершиться швидко і геймів буде мало. Тобто, на тотал менше.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Новая версия

Предлагаем попробовать Вам версию сайта для игроков из Украины на русском языке:

Русские и украинские эксперты на одном сайте
Рейтинг БК специально для
Украины
Доступ ко всем БК
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?