Російські банки отримають право не віддавати виграші клієнтам онлайн-букмекерів

Рейтинг Букмекерів

Російські банки і кредитні організації зобов’язуватимуть клієнтів пред’являти документи, що підтверджують джерело походження грошей та майна. Це може статися у другій половині 2016-го року, коли закінчиться термін амністії капіталу, введеної президентом Росії Володимиром Путіним. Правило може торкнутися букмекерів.

Банки будуть вимагати документи, що підтверджують законність походження доходів

Банки будуть вимагати документи, що підтверджують законність походження доходів

Клієнти кредитних організацій і банків Росії повинні будуть підтвердити законність отримання грошей і майна, якщо співробітники банків засумніваються в легальності джерела доходів, повідомляє «Фонтанка».

Банк має право утримати кошти і навіть заморозити рахунок клієнта, якщо він не надасть необхідні документи.

Представники Центробанку РФ розповіли, що право кредитних організацій може бути застосовано до будь-якої категорії клієнтів, будь то фізичні, юридичні особи або індивідуальні підприємці. При цьому банки будуть самостійно визначати випадки, коли необхідно робити запит даних у клієнтів про джерело походження грошей. «Жодних обов’язкових до виконання законодавчих критеріїв (наприклад, сума операції) не передбачено», – заявили в ЦБ.

Дане правило буде стосуватися в тому числі клієнтів онлайн-букмекерів, які отримують виплати на банківські рахунки. Грошові кошти, виграні в зарубіжних букмекерських конторах, по яких не було сплачено 13% ПДФО, визначаються в Росії як дохід без легального джерела походження.

Єдиною букмекерською конторою в Росії, яка запустила сайт, який відповідає всім вимогам закону, є «Ліга Ставок». Дана БК – член Першої СРО, що запустила ЦОПІС на базі НКО «Мобільна карта». Ідентифікувати особу в ЦОПІС наразі можна в шести містах Росії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?