Роналду – фаворит гонки бомбардирів Євро-2016 за версією букмекерів

Рейтинг Букмекерів

Форвард збірної Португалії і мадридського «Реала» Кріштіану Роналду має найкращі шанси на те, щоб стати кращим бомбардиром чемпіонату Європи з футболу 2016-го року.

Відповідно до коефіцієнтів букмекерської контори William Hill, поставити на те, що Роналду стане кращим бомбардиром Євро-2016, можна за 7.00.

На форварда збірної Франції Олів’є Жиру, який забив перший гол Євро-2016, і Томаса Мюллера з німецької команди ставки приймаються 8 до 1. Слідом йдуть ще два гравці збірної Франції – Антуан Грізманн і Дімітрі Пає. На їх успіх в бомбардирських перегонах можна поставити з коефіцієнтом 15.00.

На Андрія Ярмоленко, який на Євро-2016 представляє українську збірну, і Артема Дзюбу з дружини Леоніда Слуцького ставки приймаються з коефіцієнтом 67.00.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?