Ролик «Парі-Матч» зібрав понад 5 млн переглядів в Facebook

Рейтинг Букмекерів

Рекламний ролик букмекерської компанії «Парі-Матч» під слоганом «Тільки футбол! Тільки хардкор!», в якому хокеїсти грають в м’яч на льоду, зібрав 5,5 мільйонів переглядів в одному пабліку в соціальній мережі Facebook, присвяченому хокею.

Ролик привернув увагу любителів хокею

Ролик БК «Парі-Матч» був доданий в паблік The Hockey Bible 7 жовтня 2016-го року і підписаний як «Soccey!?». За цей час реклама букмекера зібрала 5,5 млн переглядів і понад 12 тис. коментарів. При цьому майже 80 тис. користувачів Facebook зробили репост ролика.

Варто зазначити, що в YouTube ролик не може похизуватися популярністю. На найпопулярнішому відеохостингу реклама букмекера зібрала всього лише майже 4 тис. переглядів.

Нагадаємо, згідно з результатами дослідження, проведеного компанією Factum Group, онлайн-букмекер Parimatch.com в жовтні 2016- го року зайняв 16-е місце в рейтингу 25 найбільш популярних сайтів в Україні, випередивши популярні сервіси instagram.com і twitter.com.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?